03
sie
2022

Obrączki – jak, gzie i kiedy ich szukać?

Szukasz obrączek? Sprawdź, jak wybrać te idealne!
Jeżeli ogromnymi krokami zbliża się dzień Waszego ślubu, niewątpliwie jest to właściwy moment, żeby zacząć rozglądać się za obrączkami.

To niezwykle ważny element niemalże każdej uroczystości zaślubin, a jednocześnie wybór, który wymaga ogromnego przemyślenia – przecież będziecie nosić wybrane teraz obrączki właściwie przez cale życie. Dlatego wielce ważne jest dokonanie właściwego wyboru, w czym dzisiaj Ci pomożemy!
Kiedy rozglądać się za obrączkami?
Istotne, żeby w dniu Twojego ślubu obrączki pasowały doskonale. Dlatego też praktycznie każdy jubiler (kliknij i sprawdź) doradzi Ci, żeby nie kupować ich zbyt wcześnie – ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w przypadku Panien młodych, które zamierzają jeszcze chudnąć przed ślubem – pamiętaj, że wówczas może Ci się zmieniać rozmiar palca! Jeśli chcesz, aby obrączki były perfekcyjne, wówczas oczywiście najlepiej zamawiać je około dwa miesiące przed ślubem. Pamiętaj również, iż u większości osób palce powiększają się trochę w lecie, gdy puchną – dlatego z pewnością najlepiej zamawiać obrączki jesienią czy wiosną. Jeśli kupujesz je latem, muszą być nieco ciasne, a jeśli kupujesz je zimą – wtedy zdecyduj się na trochę luźniejsze.
Dziecko

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Czym konkretnie jest ta soczewka?
Jeśli zaczniesz mierzyć obrączki, wtedy szybko spotkasz się z pojęciem obrączek z soczewką. Czym właściwie jest ta soczewka i czy niezbędnie Twoje obrączki muszą ją mieć? Właściwie każdy jubiler oczywiście powie Ci, iż soczewka zwykle się przydaje i warto ją mieć.

Soczewka to część obrączki, który ułatwia jej zdejmowanie kiedy palec stanie się nieco opuchnięty. Zdarza się to zwykle w lecie, a także w czasie ciąży, zatem wybór obrączki z soczewką polecany jest przez jubilerów przede wszystkim kobietom.

You may also like...