01
gru
2022

Element, nieustannie aktualny, który pragniesz mieć

Ozdoba dokłada nam uroku, śmiałości oraz elegancji, a poza tym cieszy oko i zwraca na siebie uwagę. Jest ascetyczna lub nietypowa, lecz jedno jest pewne, każdy znajdzie w takiej coś co najlepiej mu odpowiada.
Pierwszą z bardziej interesujących ozdób, lubianych, nie jedynie przez panie, są na pewno bransoletki.

Jest tak wiele modeli bransolet, że aż nie można ich policzyć. Mogą być dyskretne, wiotkie, małe, albo wręcz przeciwnie, brzęczące, duże, ogromne. Zrobione z wymyślnych materiałów. Niezastąpione na co dzień i przy okazji. Ten detal biżuterii jest ponadczasowy.
buty nike

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

sklep odzieżowy
Niektóre z nas uwielbiają nawet bransoletki zbierać, a później zakładać kilka na raz, miksować barwy, prezentować. A z kolei niektóre kobiety wolą coś ascetycznego, lekkiego, choćby malutką bransoletkę ze rzemyku, z paroma, drewnianymi koraliczkami, prezent od przyjaciółki. Bransoletka z łatwością może charakteryzować twoją indywidualność. Jedno jest nieuniknione zawsze robi furorę. Nieważne, czy będzie pokazana, czy ukryta pod rękawem, niekiedy bransoletki zachowują się zgoła jak chcą, chowają się, dzwonią, kamuflują prawie przy ramieniu. Aczkolwiek zawsze śmiejesz się, gdy nosisz ją na sobie, prawda?

Warto też zaznaczyć, że bransoletki, to częstokroć ślady z podróży, jakie nie tylko zakładamy, ale i zawieszamy sobie w łazience, chociażby na nocnej lampce, by pamiętać piękne momenty. A w lato, na molo, od razu marzysz aby posiadać jakąś ozdobę na ręku, bo taka może urzec.
A ty jakie przystrojenie lubisz najlepiej?

You may also like...