25
Lut
2021

Zaaranżuj unikalny charakter w swoim mieszkaniu

Kochasz wojażować i cykasz często dużo fotografii, a potem długo przypominasz sobie momenty, gdy wędrowałeś na przykład zachwycającymi uliczkami Lizbony.

fototapeta uliczka

Autor: Lars Sinda
Źródło: http://www.flickr.com
A co kiedy miałbyś szansę zachować klimat tej określonej, migającej latarniami uliczki, z charakterystycznym lizbońskim tramwajem, nadjeżdżającym zza rogu, w swoim apartamencie? Nic łatwiejszego, cyknąłeś przecież to zdjęcie i masz je w pliku, na twoim laptopie, ale coraz rzadziej do niego zerkasz.

Wykorzystaj twoje oryginalne fotografie z podróży i stwórz w twoim mieszkaniu, klimat, przy którym będziesz mógł się odpocząć i tak jak w uroczej Barcelonie, wypić kawę, na rogu małej ulicy, z torami tramwajowymi.

Zajmują Cię opisane tu artykuły? Jeżeli tak, to rewelacyjnie – użyczamy także dla Ciebie dostęp za darmo (http://www.wonia.pl/zimowe-dekoracje-slubne/) do nowej strony.

Znajdź jeszcze dziś odpowiednie zdjecie i zaklep fototapetę ze zdjęcia stworzonego przez ciebie. Obecna technologia pozwala na uzyskanie wspaniałej jakości i odporności. Wystarczy tylko, że zastanowisz się, jaki wymiar ma mieć twoja osobliwa fototapeta uliczka i wyślesz instrukcje wraz z kadrem.

Istnieje pomocna treść (http://www.emmi.pl/), na której odnajdziesz ciekawe informacje, które należy sprawdzić. Odwiedź ją tutaj.

Scenografowie wnętrz nierzadko zaznaczają, że tapeta może stworzyć fajny klimat, choćby w nietypowym kącie apartamentu. Niech choćby fototapeta uliczka przyklejona nad stołem kuchennym daje ci radość gdy przygotowujesz posiłek.

A może tramwaj przywita cię w korytarzu, a kamienica zamiast okienka będzie posiadać lusterko, jakie na nim przyczepisz.
Odkorkuj w sobie kreatywność i wystaw na światło dzienne retrospekcje z wędrowania.

You may also like...