15
gru
2022

Jakiego typu biżuteria pasuje do dzisiejszego mężczyzny?

Asortyment biżuterii jest to niesłychanie pojemne określenie, które w pierwszej kolejności łączy nam się ze rzeczywistością damskich stylizacji.
Współczesny świat bardzo stara się likwidować jednak te twarde podziały między tym co wolno obydwu płciom i co „przystoi” w świecie ich mody.

Efektem tego są kolejne sezonowe kolekcje dla mężczyzn, jakie mają coraz to sporzej elementów (zwłaszcza dodatków) wspólnych z tym, co proponuje się paniom. Zasada ta tyczy się również biżuterii, na co wskazują najbardziej znamienici projektanci mody. Projektanci mody stają na głowie by zapewnić nam satysfakcję a także wzornictwo, które będzie w stanie zaakcentować naszą niepowtarzalność oraz płeć, więc czemu nie skorzystać z tej sposobności, zwłaszcza jeżeli na co dzień preferujemy styl oficjalny, czy też obracamy się w kręgach biznesowych? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami męskiej mody!
jazda na rowerze

Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria męska musi być za każdym razem prosta. Efekt, jaki pragniemy uzyskać to klasa, nie zaś kicz, stąd warto zastanowić się również nad sposobem noszenia bransolety.

Nierzadko o sprawach, które nam mogą się spodobać dowiedzieliśmy się na bazie opinii. Może tak będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury (http://www.ed.torun.pl/projekty-graficzne/) zbliżonego tekstu.

Zgodnie ze wskazówkami, jakie daje nam świat mody, istnieją dwa warianty ich noszenia: na tej samej ręce co zegarek bądź na przeciwnej ręce do tej, na której dany facet nosi swój zegarek. Należy też zatroszczyć się o wybór stosownych materiałów.

Kiepską decyzją będzie przykładowo wybór bransoletki z fragmentami pozłacanymi, albowiem zużycie owej wierzchniej warstwy następuje tutaj niesłychanie prędko, natomiast czerniejące złoto nie prezentuje się nazbyt elegancko. Bardziej odpowiedzialną opcją jest zaufanie szlachetnej stali, miedzi a także cielęcej skórze. Na pewno zawsze modny będzie klasyczny męski łańcuszek.

You may also like...