29
cze
2022

Uniknij kiczu w aranżacji – eleganckie fototapety

Kiedy malownicze krajobrazy i rajskie plaże zniknęły ze ścian mieszkań w latach 90., prawdopodobnie nikt nie podejrzewał, że wzorzyste fototapety kiedykolwiek powrócą jeszcze do łask.

Tymczasem nie jedynie powróciły, lecz co więcej, paradują na salonach zyskując sobie coraz to większe grono miłośników. gustowne fototapety pojawiają się w czasopismach wnętrzarskich, w wizualizacjach dekoratorów pomieszczeń. Zdawać by się zatem mogło, że współczesne luksusowe fototapety raz na zawsze zerwały z wyglądem badziewnych oraz przaśnych dekoracji. Okazuje się jednakże, że na końcowy efekt aranżacyjny oddziaływanie ma nie wyłącznie wyselekcjonowany wzór, ale również sposób przyklejenia forotapety, jej miejsce, a także dopasowanie do urządzanego mieszkania.

Czy po przeczytaniu prezentowanego tekstu udało Ci się wynieść coś ciekawego? Jeśli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (https://www.artimbo.pl/kratki-drewniane,g20.html) – z pewnością pochłoną Cię całkowicie.

Mimo pozorów tandeta nigdy nie śpi stąd zawsze należy być bacznym, aby niepostrzeżenie nie zakradł się do naszego wymarzonego salonu bądź sypialni.

wyposażenie wnętrz

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl

Niestety, najładniejsze nawet stylowe fototapety, będą prezentować się wyjątkowo niekorzystnie, jeśli zostaną niefachowo przyklejone do podłoża. Dokładnie dlatego, jeżeli pragniemy ustrzec się szajsu musimy zainwestować w odpowiedni montaż tapety. Chociaż dzisiaj przyklejanie ich jest łatwiejsze, aniżeli kilkanaście lat temu, jeśli nie chcesz sprawdzać swych umiejętności w owej dziedzinie, lepiej poprosić o pomoc fachowców. Nie bez znaczenia będzie także wybór odpowiedniego miejsca. Jeżeli wybrałeś wzorzystą fototapetę, przyklej ją na jednej ścianie.

Gdy okleimy nią cały pokój, optycznie go zmniejszymy oraz zafundujemy sobie chroniczny oczopląs. W sklepach dostępne są również fototapety młodzieżowe oraz fototapety do pokojów dzieci.

You may also like...