15
paź
2022

Oryginalne pomysły z wykorzystaniem fototapety

Jesteś indywidualistą, jaki nie lubi robić to co inni mu karzą? Lub jesteś osobą z dużą wyobraźnią oraz wciąż masz jakieś pomysły? Dodatkowo posiadasz duszę artysty, natomiast w domu lub mieszkaniu posiadasz wiele zrobionych własnoręcznie przedmiotów, lub narysowanych samodzielnie obrazów? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to poniższy artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.
Materią naszego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od typu twojej osobowości.

egzotyczna plaża

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś typem osoby jaka nie potrafi siedzieć bezczynnie oraz interesujesz się podróżami, zachęcamy ci, byś użył własnych zdjęć z podróży. Ściana za sofą niesamowicie będzie wyglądać, jeśli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z wycieczki na safari. Pomyśl jedynie, jakie wrażenie zrobi ono na znajomych, jeśli zobaczą przykładowo zdjęcie nosorożca, jaki szarżował prosto na wasz samochód terenowy i niemalże by go przewrócił, lecz w ostatnim momencie udało się wam odjechać, a na pamiątkę że takie coś miało miejsce masz właśnie zdjęcie na którym uchwycony jest biegnący nosorożec. Każdy będzie zaskoczony i dumny z ciebie. Lub byłeś na rejsie, płynąc do Stanów Zjednoczonych, i na otwartym morzu zauważyłeś ławicę płynących niespiesznie waleni, a ty zrobiłeś im zdjęcie, jakie podziwiacie właśnie ze znajomymi. Jeżeli wolisz spędzać czas samotnie, w dobry nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na całą ścianę od razu za telewizorem. Zobrazuj sobie na przykład napis: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” napisane na czarnym albo białym tle, uśmiechające się do ciebie.

Wykonasz krok naprzód, jeżeli zobaczysz, co ma rzetelna oferta (http://www.doskonalewnetrze.pl/uslugi-glazurnicze/). Sprawdź, że naprawdę informacje tam zawarte są ważne.

Jeśliinteresujesz się stylem a’la lata 60-te, bardzo dobrym konceptem jest przyklejenie na ściany czarno białe fototapety,Viewgo przykładowo dowolne zdjęcie przedwojennego baru pełnego klientów, albo zdjęcie w stylu pinup, jakie przekaże twoim przyjaciołom, iż jesteś fanem dawnych filmów amerykańskich. Mnóstwo dekoratorów wnętrz używa fototapety dokładnie z tego rodzaju motywem, żeby uwydatnić odmienność zamawiającego. Sławne zdjęcie artystki wszechczasów Marylin Monroe zrobione przez prześwietnego artystę oraz grafika Andy’ego Warhola, prawdę mówiąc to 9 takich samych zdjęć, ale ukazanych, każde w innej tonacji oraz różnych barwach, świadczy o tym, że choć ciągle jesteś jedną osobą, to posiadasz bogatą osobowość. Dla fanów ekspresowego życia, wręcz można powiedzieć agresywnego, rekomendujemy naklejenie fototapety z autem rajdowym będącym w trakcie jazdy. Gdyż jeżeli chodzi o ludzi lubiących szybki tryb życia, to celem użycia fototapety sport będzie najlepszym wyborem. Z doświadczenia wiadomo nam, iż fototapety o motywie sportowym, zwłaszcza te z bolidami F1 oraz z gwiazdami sportu są wychwalane przez właściceli. Zanim kupisz fototapetę, upewnij się, iż grafika ma wystarczającą rozdzielczość, gdyż na ogromnej ścianie będą widoczne piksele, i efekt będzie raczej odwrotny.

U nas możesz nadrukować na fototapetę dowolne zdjęcie albo grafikę, a ponadto jeżeli zezwolisz nam wcześniej zrobić zdjęcie pokoju w jakim ma się znajdować naklejona fototapeta, będziemy mogli utworzyć komputerową projekcję zamierzonego jej wyglądu. Więc jeżeli efekt ci nie przypadnie do gustu, możesz wybrać inną grafikę.
Mamy nadzieję iż podsunęliśmy tobie parę dobrych pomysłów na zaAranżowanie pustej powierzchni ściany. U nas w salonie posiadasz możliwość zobaczenia wcześniej animacji komputerowej. Mamy możliwość dowolnego wyboru formatu tapety. Dlatego nie czekaj i przybądź do naszego salonu.

You may also like...