28
cze
2022

W jakim stylu urządzić toaletę?

Oryginalnie zaplanowana toaleta jest to miejsce, w którym nie jedynie myjemy się, lecz też wypoczywamy. Aromatyczna ablucja w takowym pomieszczeniu uspokoi nas oraz doda nam sił na kolejny dzień.

Kuchnia rustykalna, podłoga laminowana

Autor: TORLYS
Źródło: TORLYS
Warto zatem zastanowić się, w jakim stylu urządzimy naszą toaletę. Zazwyczaj rozpoczynamy od wyboru płytek. Kombinacja bieli i czerni to najbardziej wiecznotrwałe kolorystyczne zestawienie. Jest eleganckie a także zawsze modne. Pasuje zarówno do wnętrz współczesnych, jak też klasycznych. Kolekcja współczesnych płytek umożliwi stworzenie niepowtarzanej łazienki. Płytki zachwycają niezwyczajnymi ozdobami: strukturalnymi oraz kwiatowymi. Jednym z najbardziej zaskakujących elementów kolekcji jest kwiatowa kompozycja, zrealizowana w technice druku cyfrowego na szkle, jaka przeistoczy każde pomieszczenie oraz wprowadzi do niego odrobinę tajemniczości. Zaś płytki do łazienki strukturalne przydadzą toalecie blasku.
Płytki rustykalne w szykownym odcieniu beżu doskonale udają naturalny rysunek głazu. Zaś pojawiający się na płytkach motyw delikatnych kwiatków pozwoli stworzyć niepowtarzalne wnętrze sprzyjające wyciszeniu a także odpoczynkowi. Dopełnieniem kolekcji są płytki w poprzecierane beżowo-szare pasy tworzące interesującą strukturę.

Jeśli zaintrygowały Cię wiadomości w tym artykule, to doczytaj także następne tematy na dalszej witrynie, która znajduje się pod poniższym linkiem.

W takiej toalecie poczujemy się zrelaksowani – płytki do łazienki. A jeśliby tak wprowadzić do swego domu szczyptę koloru? Dzięki najświeższej kolekcji płytek to proste.

Ta monokolorowa kolekcja płytek w kolorach białości, lazurowego, fioletowego pozwoli stworzyć niepowtarzalną jak też pełną energii toaletę. W ofercie są dwie odsłony wykończenia powierzchni: gładka jak też błyszcząca o strukturze o delikatnym rysunku imitującym pikowaną tkaninę, jakie stwarzają nieprzebraną możliwość aranżacji.

You may also like...