13
Lis
2020

Doskonała płytka rektyfikowana? Zdecyduj się na płytki Keraben

Na wygląd łazienki wpływ mają oczywiście sprzęty sanitarne, kolor ścian i kafelek. Trzeba znać się na instalacji kafelek. Najkorzystniej więc wezwać na ratunek specjalistę, jeśli sami nie jesteśmy dobrzy w tym temacie.

szyby
Klose

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Sami wszakże musimy dokonywać wyboru, odnośnie rodzaju płytek.
Podczas wyboru płytek, na przekór przekonaniom, ważny jest nie tylko ich zakres barw oraz wzory. Ważne jest, by płytki pasowały do siebie wnawzajem pod względem wymiarów. Płytki ceramiczne, jakie po wypaleniu dobywa się z pieca, posiadają podobne chociaż nie tożsame rozmiary. Poszczególna płytka jest zatem kalibrowana. Kalibracja ma na celu zrównanie wymiarów. To jednak nierzadko nie wystarcza, zwłaszcza w przypadku sporych płytek. Tylko płytka rektyfikowana zapewnia nam ujednolicenie pod względem wielkości pomiędzy poszczególnymi płytkami z tej samej serii. Rektyfikacja to automatyczne zeszlifowanie brzegów płytki. Płytka rektyfikowana Dzięki takiemu rozwiązaniu posiada ostre krawędzie, co nadaje bardziej nowoczesny wystrój twojej łazience.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresował Cię nasz wpis, to czytaj również producent materacy wrocław inne informacje na wybrany materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Dzięki ujednoliceniu rozmiarów i kształtów płytek, słabiej uwidocznione są krawędzie pomiędzy płytkami, niż w wypadku płytek kalibrowanych. Cena rektyfikowanych płytek jest trochę wyższa, jednak warto zainwestować w dobry design.

Jeżeli ciekawi nas zatem płytka rektyfikowana, warta polecenia jest hiszpańska firma Keraben. Produkuje ona zarówno płytki na ściany, jak również na podłogę. Płytki Keraben cechują się nowoczesnym designem. Możemy przebierać w wielkości, wzorach oraz kolorach. Keraben jest stosunkowo popularną firmą, dlatego zarówno nas tronach internetowych, jak i w dobrych sklepach tradycyjnych odnajdziemy płytki Keraben.

Jeżeli przeraża nas ogromny asortyment, można zamówić próbki pojedynczych, ciekawiących nas wzorów.
Kafelki to ważny fragment wystroju naszej łazienki.

Musisz zbadać odmienny punkt widzenia na rozpatrywany w tym wpisie problem? Kliknij zatem tu i sprawdź więcej szczegółów na stronie (https://wypozyczalniapacyfik.pl/hale-magazynowe/)!

Zatroszczmy się zatem o to, by były one doskonałej jakości.

You may also like...