23
cze
2021

Umywalnia. Jakiego rodzaju kupić płytki łazienkowe? Informator

Jak wyekwipować łazienkę, aby była funkcjonalna, a aranżacja łazienki nawet po kilku latach nie sprawiała wrażenia przestarzałej?
Rozpocznijmy od wyboru materiałów na ściany jak też na podłogę umywalni.

Płytki łazienkowe ceramiczne, czy też kamień w toalecie? A może drewniane podłogi do umywalni? Co to są płytki heksagonalne? Wybierz najlepsze płytki do swojej umywalni. Sprawdź, jak dopasować kolorystycznie łazienkowe płytki do wystroju umywalni? Płytki łazienkowe (płytki ceramiczne) nadają ton toalecie. Frapując się, jak zaaranżować umywalnię, musimy pamiętać o tym, by płytki łazienkowe dopasować do wielkości łazienki, rodzaju mebli łazienkowych i stylu wnętrza. Kiedy zależy nam, aby umywalnia była przytulna oraz klasyczna, najodpowiedniej, jeżeli kafelki oraz glazura będą utrzymane w stonowanych kolorach a także wzorach. Takich, jakie nie znudzą się prędko. Idealne będą płytki łazienkowe w kolorach natury: ciepłe beże, odcienie szarości.

Nie czekaj, gdyż jesteśmy tam (http://kanownik.pl/) dla Ciebie. Stworzyliśmy niezwykle ciekawe posty. Pragniesz się z nimi zapoznać? Namawiamy do następnej witryny.

Kiedy nie jesteśmy przekonani do drewna w toalecie (drewniane posadzki), które idealnie pasowałoby do tradycyjnej aranżacji toalety, można zakupić płytki łazienkowe udające wzorek usłojenia egzotycznych rodzajów, jak przykładowo merbau.

płytki łazienkowe mozaika

Autor: KLOSE
„Domówka u Zienia” w loftach Woronicza Qbik

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Jeżeli podoba ci się tradycyjna biała terakota, można poszukać płytek do łazienki w niecodziennej odmianie – np. wąskie, prostokątne płytki – taka glazura sprawdza się w umywalniach o niewielkim metrażu. W połączeniu z ogromnymi lustrami i płytkami w standardowych rozmiarach, wizualnie zwiększy toaletę. Natomiast zestawienie kontrastowe białych płytek łazienkowych z barwnymi dekorami jest ofertą dla osób nieznoszących nudy w toalecie. To odważna stylistyka tak samo jak płytki [zobacz tutaj] łazienkowe mozaika.

Trzeba wybrać wzorek płytek, który będzie motywem kluczowym w aranżacji łazienki, dla przykładu pasy, kwiatki, koła. Z takimi płytkami wspaniale komponują się nowoczesne formy aramtury łazienkowej a także takie surowce, jak plastik i szkło.

You may also like...