01
Gru
2020

Folk znów jest trendy

moda ma tę właściwość, że po upływie pewnego czasu powraca. Można to zauważyć przeglądając stare fotografie lub pytając dziadków. Praktycznie wszystko już kiedyś było popularne i znowu będzie, dlatego opłaca się zachowywać stare rzeczy, bo znów mogą być przydatne.
Wielki zwrot w stronę kultury ludowej był już obserwowany nie raz w naszej kulturze.

łazienka

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER
pufa wełniana

Autor: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś da się mówić o kolejnym etapie takiego zjawiska. Współcześnie da się zauważyć, iż styl przez fachowców zwany etnicznym upowszechnia się praktycznie we wszelkich sferach naszej egzystencji. Ogromną popularnością cieszą się dzisiaj produkty które pochodzą z naszych gospodarstw, wykonywane tradycyjnymi sposobami, jedynie z naturalnych tworzyw, mające charakterystyczne zdobienia, jakie nawiązują do przebogatej tradycji ludowej, jak na przykład poduszka wełniana. Cenimy ogromną jakość takich produktów i ich niepowtarzalny charakter. Przedmioty takiego typu wSPAniale sprawdzą się podczas urządzania domów, dodając im swojskiego uroku, domowego charakteru i naturalności. Bogaty asortyment to gwarancja znalezienia odpowiednich dla nas akcesoriów.
Wyposażanie domu w przedmioty związane z kulturą ludową jest dzisiaj bardzo modne. Sprawdza zarówno w wypadku kipiących nowoczesnością mieszkań, jak także domów oraz mieszkań w kamienicach.

Elementy takiego stylu nie muszą kompletnie dominować wnętrza: wystarczą nieliczne akcenty, jak przykładowo poduszka folk, aby nadać pomieszczeniu oczekiwany charakter, nie trzeba zaraz wszelkich mebli zmieniać na rękodzieło. Zależnie od naszego gustu możemy także w całości stawiać na folk i stworzyć z naszego mieszkania niezwykle przytulne wnętrze w pełni nawiązujące do tradycji ludowej.

You may also like...