11
Gru
2020

W jaki sposób nabyć bieliznę swej kobiecie?

Jeśli jesteś facetem, jaki uwielbia podniecającą bieliznę. Jeżeli jesteś facetem podniecającej dziewczyny. Jeżeli kochasz robić jej szczególne niespodzianki – ten tekst będzie właśnie dla Ciebie.
Sposoby nabywania podzielę na dwie.

zima

Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com
seksowna bielizna

Źródło: Jagna.pl
Tą łatwiejszą, czyli Internetową i tę nieporównywalnie trudniejszą, zatem stacjonarną. Czemu internetowa jest prostsza? Dlatego że nabywasz w przyjaznej aurze (czyli tam, gdzie masz na to chęć), nie hamują Cię pytania sprzedawczyń, masz bezgraniczną ilość czasu na podjęcie rozstrzygnięć, a w przypadku wpadki z wielkością możesz zawsze wymienić gorsety (czy nawet zwrócić). Tu sugeruję wybieranie delikatnych modeli oznakowanych jako S, M, L czy XL – one na ogół dopasowują się łagodnie do ciała, natomiast dobór należytego jest prosty do opanowania. Chyba, iż Twa Pani nie ubóstwia delikatnych koroneczek albo wkłada zawsze jeden rozmiar z wybranego sklepu oraz nie boisz się szaleć ze skomplikowaną numeracją. Wtenczas masz naprawdę łatwo.
Wydruki

Źródło: http://www.sxc.hu
Przewidźmy więc, iż interesuje Cię po prostu piękna seksowna bielizna (kostium kąpielowy lupoline) oraz iż kupujesz ją również nieco dla siebie. Od czego rozpocząć? Od przejrzenia jej szafy. Najzwyczajniej w świecie posprawdzaj jej staniki a także majtki – i zrób fotografie metek. Zdjęcia przydadzą Ci się, bo jeżeli usiądziesz komfortowo w fotelu oraz odpalisz sklep z bielizną, a później spojrzysz na opcje rozmiarowe, wówczas wszystko prawdopodobnie Ci się pogmatwa.

Gmerając po szufladach kieruj uwagę na przeważnie powtarzający się rozmiar, w szczególności stanika (to na serio faktycznie jest istotne). Na wszelki wypadek sprawdź także numer jej sukienek. Zbrojny w taką wiedzę wybierz się do sklepu.

You may also like...