10
Gru
2020

W jaki sposób umeblować luksusowy salon? Sugestie

W jaki sposób umeblować elegancki pokój dzienny? Niemal każdy z nas zadawał sobie to pytanie, organizując wnętrza swojego mieszkania. Dekorując swój salon należy pamiętać, aby dostosować jego styl do osobistych potrzeb.

[|ALT=stara cegła na ścianę|TITLE=płytka ceglana]
hydraulika

Autor: bilderheld
Źródło: http://www.flickr.com

Komu z nas nie marzy się elegancki i klimatyczny salon w jakim z rozkoszą można by odpoczywać po troskach dnia? Urządzając pokój dzienny warto pamiętać o kilku regułach, dzięki którym będzie to miejsce unikalne oraz niezwykłe. Istotną rolę w aranżowaniu salonu pełnią odcienie. Kapitalnym pomysłem są barwy bieli, czerni a także beżu. Nie bez przyczyny od kilku sezonów właśnie owe zabarwienia cieszą się najogromniejszą popularnością. Warto również pamiętać, iż odpowiednio dobrana barwa może ocieplić albo ochłodzić pomieszczenie, a nawet wizualnie odmienić jego rozmiar. Jak wiadomo, biel zwiększa, natomiast czerń optycznie zmniejsza, zatem wszystko zależy od tego który rezultat potrzebujemy osiągnąć! Stara cegła na ścianę z pewnością wprowadzi nastrój do naszego salonu, wiele więcej o cegle – mój link.
ubrania
drzwi wewnętrzne

Autor: Classen-Pol
Źródło: Classen-Pol

W aranżacji wnętrza ważną rolę grają dodatki. To właśnie one kreują nastrój miejsca oraz sprawiają, że jest ono przytulne jak też stylowe. Świetnym pomysłem na dekoracje wnętrza są lampy. Jak wszystkim wiadomo, oświetlenie kreuje w naszym domku wyjątkowy nastrój oraz szczególną atmosferę. Ażeby wnętrze naszego pokoju dziennego były nastrojowe a także stylowe warto udekorować ściany obrazami oraz plakatami. Ozdobą może być również płytka ceglana.

Zadbaj także o wygląd okna – idealną ozdobą każdego wnętrza będą zasłonki i kwiecia! Ażeby nasz pokój dzienny wyglądał wyjątkowo, powinno się zwrócić szczególną uwagę na wybór mebli. Aktualnie największym powodzeniem cieszą się meble w kierunku nowoczesnym.

You may also like...