30
cze
2022

Doceniajcie to co wyprodukowane w Polsce

Od dłuższego czasu zalewa nas ogromna ilość towarów zza granicy. Ubrania, buty, lalki i misie, sprzęt rtv i agd, nawet pluszowa owca kupiona na Krupówkach i breloczek do kluczy przedstawiający słynnego krakowskiego smoka nie zostały wyprodukowane w Polsce.
Mimo że ciężko w to uwierzyć, jest to brutalna prawda.

Kto nie wierzy, niech sprawdzi na filiżance w której pije codziennie kawę lub niech spojrzy na t shirt z orłem, który ma na sobie.

Nasze kolejne artykuły są tak samo pociągające, co ten. Zatem kliknij w link tutaj Sukienki ciążowe ślubne i przeglądaj skrupulatne wiadomości. Zachęcamy!

Większość produktów, które są w sklepach, zostało wykonanych w Azji przez osoby niepełnoletnie lub zarabiające głodowe stawki. Pomijając ten wątek, należy pamiętać, że kupując te rzeczy nie wspieramy polskich firm. Również w przypadku polskiej żywności można zauważyć smutną prawdę. Wiele polskich firm zostało częścią zagranicznych konsorcjów z rozmaitych powodów, często aby ochronić je przed zamknięciem. Czy naprawdę nie mamy nic do zaoferowania? – obejrzyj.

t shirt z orłem

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście w ostatnich latach powstało wiele nowych firm produkujących produkty w stu procentach polskie. Wśród polaków zapanowała moda na kupowanie swojskich towarów. Dzięki temu wcześniej wspomniana koszulka z orłem, może być w całości polska. Począwszy od nitki, poprzez materiał, aż po grafikę zaprojektowaną przez polskiego grafika. Zwolennicy towarów importowanych jako pierwszy argument przytaczają cenę. Ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ ubrania z Chin czy Maroko są kilka razy tańsze ale jest to spowodowane słabą jakością albo złym traktowaniem pracownika – .

Jakość polskich produktów jest lepsza od tej zagranicznej. I mimo że trudno byłoby kupować tylko to, co polskie, dobrze jest zacząć doceniać jakość i rozmaitość ojczystych towarów.

You may also like...