18
lt.
2019

Gdy zmieniamy wizerunek warto kupić jak najlepsze kosmetyki, zarówno te do farbowania włosów, jak i te do ich pielęgnacji

Dużo kobiet często myśli o całkowitej zmianie wyglądu. Gdy farbujemy włosy lub nakładamy sobie nowy makijaż możemy czuć się prawie tak, jakbyśmy zmienili się w nową osobę. Nic dziwnego, że czasem warto nabyć farbę do włosów czy nowe kosmetyki do twarzy i poszaleć.
Seria Loreal Preference to bardzo popularne farby do włosów.

Jeżeli panie planują zmienić kolor, to mają naprawdę duży wybór – od słonecznego blond, poprzez zupełnie eksperymentalne kolory, aż po bardzo ciemne. Z kolei kolekcja Casting Creme Gloss pozwala na barwienie bez dodatku amoniaku oraz też oferuje dużo barw. Jeśli już dobierzemy właściwy kolor, który świetnie będzie pasował do naszych wyobrażeń, na przykład Loreal Preference Deep Purple Pearl, dobrym rozwiązaniem będzie kupienie nowych kosmetyków do nakładania makijażu. Nowa baza pod makijaż, nietypowe tusze oraz cienie do powiek – należy dobrać to wszystko pod nowy kolor włosów. Powinniśmy również zakupić odpowiedni szampon, który zadba o nasze włosy. Dobrym wyborem będzie renomowana polska marka Fitomed.
Levi
Dobranie właściwej farby do włosów przeważnie nie jest proste. Seria Casting Creme Gloss posiada tak wiele barw, że nie łatwo będzie się zdecydować na idealny produkt. Lepiej zatem na spokojnie się zastanowić. Można również oglądnąć w Internecie fotografie modelek po koloryzacji przykładowo farbą Loreal Preference oraz upewnić się, czy pasuje nam ten kolor. Natomiast nowa baza pod makijaż (kartridże do makijażu permanentnego – Permanent24) z pewnością nie powinna przysporzyć nam aż tyle kłopotów, inaczej będzie za to z kolorami cieni do powiek, które muszą być dopasowane do nowych włosów – zdecydowanie więcej znajdziesz na www. Pamiętajmy też o pielęgnacji cery i włosów, do czego idealnie mogą nadać się kosmetyki marki Fitomed stworzone z naturalnych składników.

Nieistotne zatem jaką farbę do włosów zakupimy. Może to być awangardowy kolor z kolekcji Loreal Preference, który sprawi, że będziemy wyróżniać się na ulicy. Możemy również zastosować coś bardziej tradycyjnego, na ten przykład jasny brąz Casting Creme Gloss –

Trzeba jednak pamiętać, że należy odpowiednio dobrać nowe specyfiki do twarzy, aby baza pod makijaż (więcej kartridże do makijażu permanentnego) i cienie do oczu pasowały do naszego nowego wizerunku.
Świetne jest to, iż jeśli nowy kolor nam się znudzi, to po jakimś czasie możemy go zamienić na całkowicie inny.

You may also like...