29
paź
2021

Co może dać zapachowa świeca Yankee Candle w większym słoiku?

Jeśli chcesz posiadać jakiś pachnący detal w swym pokoju, wybierz śwecę zapachową firmy Yankee Candle. Jest to świeca w eleganckim słoiku, która pasować będzie nawet do oryginalnego domu.
Tego typu świeca wykonana jest z najlepszej klasy elementów oraz naturalnych olejków zapachowych.

yankee candle duży słoik

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to aromat uwalnia się od początku do ostatnich chwil palenia się świecy. Długo paląca się świeca Yankee Candle duży słoik zapewni ci godziny zapachowej uczty. Tego typu świece zapachowe mogłyby być znakomitym pomysłem na upominek. Trzeba tylko zapalić świeczkę oraz zachwycać się jej ślicznym aromatem. Tego typu świeca na początku musi palić się taki czas, żeby wosk roztopił się „do szkła”, więc powinno to być dwie godziny.

Zaciekawił Cię taki tekst? Kliknij i sprawdź nowoczesne meble do biura koniecznie, tutaj znajduje się coś, co z pewnością również Ci się spodoba.

Zwłaszcza jest to istotne kiedy zapalamy świecę pierwszy raz. Pozwala to całkowicie wypalić świecę. Możemy także odświeżyć własny dom z orzeźwiającym zapachem truskawki i skórki cytrynowej. Jest to wygodna i łatwa w wykorzystaniu świeca, która długo się pali.

łóżko w sypialnii

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz samej świecy potrzebujemy ponadto nożyc do podcięcia knota. Jest to bardzo użyteczny przyrząd, jaki zdziała, że po właściwym przycięciu knota wosk w twojej świecy będzie się palił równo, co także będzie mieć wpływ na długość palenia. W przypadku dużego słoika Yenkee Candle przydatne będą także długie zapałki. Dołączane są gratis do każdego kupionego większego słoika. Przyda nam się też gasidło, jakie pomoże zagasić świeczkę bez generowania dymu. Żywotność świecy wydłuży duży klosz na świece. Żywotność taka może być wydłużona nawet o kilkanaście godzin, dzięki specjalnej budowie słoja.

Naszą świecę można umieścić na znacznej podstawce pod świece. W połączeniu ze stylowym kloszem stworzy to niepowtarzalny nastrój. Słoiki tego typu można kupić we wszystkich drogeriach w kwocie około stu złotych.

You may also like...