13
Lis
2020

Pachnidła, to nierozerwalny fragment garderoby, potrafią poprawić humor i pozwolą poczuć się ekskluzywnie

Najzwyczajniej przedstawiając temat pachnideł – perfumami określamy zwyczajnie jeden z kosmetyków. Jego zadanie to nadawanie konkretnym rzeczom, albo zazwyczaj ludziom miłego i ustalonego aromatu. Do kategorii perfum nie zaliczają się na przykład dezodoranty, ponieważ do ich użycia niezbędne jest użycie gazów pędnych.

Perfumy

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy to także nic innego, jak mieszanina chemicznych związków – środków wzmacniających, rozpuszczalnika – najczęściej etanolu, środków homogenizujących, ale zwłaszcza głównym elementem są aromatyczne nuty – czyli olejki zapachowe. Rozdzielamy je na trzy kategorie: perfumy właściwe, czyli ekstrakty perfum; wody perfumowane i wody toaletowe. Wszystkie perfumy posiadają kompozycję zapachową, czyli mieszankę olejków i środków wzmacniających porównaj tutaj.

Powinno się nadmienić, że perfumy Chloe to nieprzeciętna kombinacja aromatyczna. Ich sensacyjny, cudowny czasem pudrowy aromat wzbudza świadomość kobiecości i klasy. Powoduje to, że wyrafinowanie, świeżość i szyk są na wyciągnięcie ręki – trzeba tylko sięgnąć po perfumy Chloe. W mieszankach tej firmy można znaleźć między innymi nuty zapachowe liczi, frezji, róży, peoni, ambry, lilii, i drzewa cedrowego. Najistotniejsze, że potrafią w nienachalny i nieduszący, a subtelny i zdecydowany sposób ukazać kobiecość i piękno. Perfumy – propozycje – Chloe wyjątkowo długo się zachowują na skórze i ciuchach, a to powoduje, że są wydajne i można się długo nimi cieszyć. Kolejną jakże kobiecą i ekskluzywną nazwą są perfumy Amouage. Są one tworzone z najcenniejszych darów natury.

Zapach perfum Amouage powinno się przyrównać do luksusowego orientu. Są także niesamowicie wytrzymałe i bezspornie każda dama korzystając z nich będzie czuła podmuch zmysłowego kadzidła, które uwodzi oraz okala rozkoszną wonią. Zapachy Amouage bez wątpienia są to najznakomitszej klasy perfumy, które przenoszą do krainy orientu i powabu przy czym nie dają duszących nut.

Każdą kompozycję wonną perfum rozdzielamy na trzy nuty – akord bazowy, średni i wysoki. Są one poniekąd ze sobą spojone, gdyż jeden bez drugiego byłby niekompletny i niejasny. Te połączenia zapachowe świadczą o jedynym w swoim typie aromacie, który jest odzwierciedleniem dalej firmy. Tworzenie zapachów można przyrównać do tworzenia muzyki. Jest istną artystyczną dziedziną w której trzeba odpowiednio i świadomie łączyć aromaty, by tworzyły pełną całość.

Więcej informacji – podkład double wear estee lauder

You may also like...