Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

October 2014

Na brak czasu optymalne są różnorodne sposoby. Jak doba jest zbyt krótka to może należałoby pomyśleć o ekipie sprzątającej

sprzątanie
Zabiegani, nie posiadający czasu na nic, spoglądający stale na zegarek, w samochodzie i w biegu, ciągle zdenerwowani, wiecznie bez czasu na normalne życie... Tacy jesteśmy. Doba jest za krótka, tydzień jest za krótki, a weekend to już w ogóle bez sensu. W sobotę przesypiamy do południa, więc pozostaje jedynie niedziela, a już wtedy myśli się wyłącznie o poniedziałku. I tak to wszystko szybko mija. Można by powiedzieć, że jest czas na normalne życie dla siebie, ale ciężko z tym. A może by tak odnaleźć taki czas?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 13:18:45
Tagi: firmy, czas, sprzątanie

Wszystkiego jest naprawdę dużo jednak jak się tu połapać? Niekiedy z nadmiaru rodzi się niedobór koncepcji

Łóżka z kolekcji Corano
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie: IMS GROUP
Codziennie nauczamy się czegoś nowego, to znaczy, że nie można po prostu powiedzieć, iż znamy już wszystko. Ktokolwiek tak własnie myśli, ten tak naprawdę wie mało. Życie naucza pokory, naucza przystępowania do wielu zjawisk w sposób opanowany i pozbawiony nadmiernych wyczekiwań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 12:25:49
Tagi: łożu

Telewizory: plazmy, telewizory LED i LCD – który kupić?

Telewizory marki Philips
Napisał: Philips
Na podstawie: Philips
Nadszedł czas aby zmienić odbiornik telewizyjny na nowszy? Zastanawiasz się czy zakupić telewizor plazmowy, tv wyświetlacz ciekłokrystaliczny, czy telewizor ledowy? Przedstawione porównania pomogą Ci dokonać trafnego zakupu, przybliżając wady i zalety różnego typu telewizorów. W celu uzyskania szerszych informacji dotyczących konkretnych modeli telewizorów zobacz również ofertę jaką ma sklep internetowy rtv.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 12:24:45
Tagi: LED, TV, Telewizory plazmowe, wyświetlacz ciekłokrystaliczny, panoramiczny, telewizja, LG

Jak umeblować studenckie mieszkanie Specjalistyczne rady

kawalerka studencka
Napisał: University of Exeter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zbliża się ku końcowi sezon na wynajem stancji dla studentów. Jak co roku, sierpień okazał się miesiącem o najbardziej intensywnym ruchu na rynku nieruchomości. W porównaniu do zeszłego roku, zwiększyła się podaż, a ceny spadły. Obecnie wynajem taniej kawalerki przestał być rzeczą niemożliwą, nawet w miastach oblężonych przez studentów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 12:24:45
Tagi: balkon, drewno, dom, mieszkanie, Produkty, dywan, ogródek, uszkodzenia