Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wszystkiego jest naprawdę dużo jednak jak się tu połapać? Niekiedy z nadmiaru rodzi się niedobór koncepcji

Codziennie nauczamy się czegoś nowego, to znaczy, że nie można po prostu powiedzieć, iż znamy już wszystko. Kto tak własnie myśli, ten naprawdę wie niewiele. Życie naucza pokory, uczy podchodzenia do dużej liczby zjawisk w sposób opanowany i bez nadmiernych wyczekiwań.

Najlepsza zatem recepta na udane życie to z jednej strony nie posiadać zbyt wysokich oczekiwań, lecz przyjmować wszystko z pokorą, a po drugie, w żadnym razie nie deklarować, że już wszystko wiemy, bo to po prostu jest niewykonalne przez nikogo z nas.
Zimowa sypialnia
Napisał: IMS GROUP
Na podstawie: IMS GROUP
O drugiej zasadzie wiedzą głównie naukowcy, którzy poświęcają całe życie dla wyselekcjonowanego zadania. Dla kogoś postronnego to pojęcie możemy wyjaśnić jednym zdaniem, tymczasem dla nich to jedno pojęcie jest sporządzone tylko dla potrzeby podręczników edukacyjnych a również encyklopedii. Podobnie, jak można zdefiniować fizykę czy matematykę. Każdy z nas wie, czym zajmują się te nauki, jednak ich głębia, stan skomplikowania jest zarezerwowany dla osób z pasją, którzy całe życie zajmują się jakimś działem z tychże działów nauki odkrywając stopniowe prawidłowości. Zapoznaj się z http://lozka.net.pl/pol_m_Meble-dla-dzieci-187.htmlNiejednokrotnie zdarza się tak, że człowiek już na łóżko śmierci, który ofiarował się dla nauki stwierdzi wprost: wiem, że nic nie wiem, a słowa te będą oznaczały, że choć się poświecił, to musi się przyznać do porażki. Mówimy tu o wielkich działach nauki, przywołujemy wielkie cytaty wielkich uczonych, a przecież dla każdego z nas, w normalnym życiu, takie dylematy pojawiają się na każdym kroku. Na przykład taka niby łatwa rzecz: poszukujemy łóżeczko dziecięce. Niby łatwo będzie znaleźć, ale dopiero tutaj zaczynają się producent (zobacz schody jesionowe), bo łóżko pojedyncze, bo stelaż, bo jeszcze materac... Czytaj też http://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-pietrowe-132.html

Wchodzimy zatem do internetu i trafiamy na wnikliwe rady, jednakże zdajemy sobie sprawę, jak wiele potrzeba czasu, aby odpowiednio wybrać. Jest naprawdę mnóstwo tych sytuacji i nie musimy sięgać do wielkich idei, bo życie na każdym kroku szokuje nas swoją złożonością. Jeśli więc sądzimy, że już wszystko znamy, iż przyuważyliśmy jak to wszystko działa, niebawem pojawia się taki oto dylemat, i znowu jesteśmy jak dzieci, bezbronni. Co w takim momencie zrobić? Uderzyć się w pierś i uświadomić sobie, że człowiek zdecydowanie uczy się przez cale życie. Nie ma od tego niestety żadnego (nawet najmniejszego) odstępstwa.
Źródło http://www.lozka.net.pl/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 12:25:49
Tagi: łożu