Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Zakup mieszkania czy wybudowanie ścian domu, to dopiero początek ”walki” o piękne, wygodne gniazdko

Najwięcej pracy – chociaż i najwięcej przyjemności – dają prace wykończeniowe i aranżacyjne. Dzisiaj funkcjonuje wiele stylów aranżacji wnętrz – jedne tradycyjne, inne bardziej wyszukane, jeszcze inne awangardowe.

mieszkanie
Napisał: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ze stylem urządzania wnętrz jest tak samo jak z ubiorem – musi być z jednej strony komfortowo, z drugiej dobrze się prezentować. Aby zaaranżować mieszkanie w najlepszym stylu, powinniśmy zastanowić się jakie kolory lubimy, czy preferujemy przepych, czy może lepiej czujemy się w pomieszczeniach minimalistycznych, obejrzyjmy też jak najwięcej zdjęć z różnymi aranżacjami. Takie katalogi z powodzeniem wyszukamy między innymi w internecie. Jeżeli spodobają nam się konkretne fotografie, warto zastosować podobne rozwiązania u siebie. Większość styli wymaga naprawdę wysokiego poczucia smaku, z tymże nie każdy posiada taki zmysł i umiejętności artystyczne. Jeżeli więc mamy wrażenie, że pomimo wielu obejrzanych katalogów nie będziemy umieli poradzić sobie z konkretnym wystrojem wnętrz weźmy pod uwagę skorzystanie z usług doświadczonej firmy dekoratorskiej.

nowe mieszkanie
Napisał: designmilk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy dekorator wnętrz z Warszawy onedesign.pl/porady/dekoratorzy-wnetrz/ zaczyna pracę od skrupulatnej analizy potrzeb klienta, po czym przygotowuje projekt do akceptacji przez klienta. Projekt uzupełnia się o kosztorys z uwzględnieniem budżetu do wykorzystania. Wiele z tego typu firm funkcjonuje kompleksowo – to znaczy ma możliwość zaoferować artykuły do mieszkania przygotowywane przez siebie bądź na zasadzie podwykonawstwa, jak również zapewnić pomoc profesjonalistów nieodzowną przy wykończeniach mieszkania – ułożenie parkietu, wykonanie mebli na wymiar i tak dalej. Taka kompleksowa oferta jest również korzystna ze względu na fakt, że klient może skorzystać z profesjonalnej pomocy przeważnie po atrakcyjnej cenie (zwykle już na wstępie większość z dekoratorów potrafi, przynajmniej wstępnie, wyliczyć koszt pracy).

Wiele firm dekoratorskich reklamuje się w internecie udostępniając swoje portfolio z jak dotąd wykonanych aranżacji. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ daje szansę na zorientowanie się czy wykonane projekty (http://onedesign.pl/porady/projektanci-wnetrz) podobają się nam i czy chcemy zastosować podobne rozwiązania u siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-04 15:42:46
Tagi: dom