Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakich błędów powinniśmy unikać przy projektowaniu kuchni?

Urządzenie niewielkich rozmiarów kuchni to niemały kłopot, ale z dużą bywa jeszcze większy. Pewna projektantka wnętrz została poproszona o pomoc. Ktoś nabył pokaźnych rozmiarów apartament i pojawił się problem z równie ogromną kuchnią połączoną z salonem. W stumetrowym pomieszczeniu całą ścianę przeznaczono na zabudowę, sprytnie "maskującą” lodówkę, garnki, naczynia, zaś przed nimi ulokowano wyspę. W niedużej odległości musiał również stanąć duży stół, ponieważ właściciele apartamentu często wydają przyjęcia. Na kanapę czy fotele prawie zabrakło metrażu. Okazało się, że wyspa "z przyległościami" zajmowała aż piętnaście metrów. Była jak pomnik na środku placu. Czy na takim efekcie i nam zależy?
kuchnia
Napisał: Paweł Bykowski
Na podstawie: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Wyspa jest dodatkowym blatem roboczym, jednak ogranicza przestrzeń. W większości naszych mieszkań lepiej spisze się blat kuchenny w połączeniu ze stołem (przykład - katalog blatów). Gdyż w kuchni nie tylko przygotowujemy posiłki, ale i popijamy kawę czy nadrabiamy książkowe zaległości. Może to moda na sztukę uważnego życia, może tęsknota za tym co minęło, kiedy to bliscy sobie ludzie parę razy dziennie zasiadali za stołem na śniadania, obiady i kolacje? Grunt, że stoły kuchenne jednoczyły ludzi od zawsze.


Szafki do kuchni to zakup na dłuższy czas, w związku z tym przed udaniem się do salonu meblowego poszukajmy natchnienia w Internecie czy magazynach poświęconych urządzaniu wnętrz. Warto pokusić się o klasyczne kształty, które sprawdzą się praktycznie w każdej aranżacji mieszkania i będą cieszyły nasze oczy długie lata. W internecie swą działalność prowadzi wiele firm, w których profesjonalna i wykwalifikowana kadra zajmie się projektem, wykonaniem oraz
kuchnia
Napisał: KAM
Na podstawie: KAM
montażem mebli kuchennych.

Należy tylko wpisać w sieci frazę: szafki kuchenne wiszące. Idealnym rozwiązaniem okaże się kuchnia - znajdź informacje - pod zabudowę. Wartością mebli na wymiar do kuchni, jest ukrycie sprzętów AGD i przyrządów a których korzystamy w gospodarstwie domowym. Takich możliwości nie zapewnią nam gotowe zestawy mebli. Nie zapominajmy jednak, iż inwestycja w kuchnię na wymiar jest niemałym kosztem, więc pośpiech nie jest wskazany.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-05 09:06:47
Tagi: meble, kuchnia, szafka, zestaw