Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Niedroga odzież sprzedaje się na kilogramy

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się zakupy w second handach. Sklepy z odzieżą używaną stały się pewnego typu alternatywą dla drogich sklepów markowych. Odzież na wagę, to markowe rzeczy za nieduże pieniądze. Oczywiście trzeba się temu towarowi porządnie przyjrzeć, bo może okazać się uszkodzony. Ale często nawet wraz z pójściem do krawcowej kwota za takie ubranie okaże się o niebo niższa niż gdybyśmy kupili, go w sklepie.

Ludzie, którzy umieją poszukiwać wśród wielu ubrań są w stanie wyszukać wspaniałe cudeńka. Niejedna kobieta od stóp do głów potrafi ubrać się w lumpeksie i to w taki sposób, że sporo osób zachodzi w głowę skąd ona ma tak świetne ciuchy. Ale by nauczyć się tej umiejętności, musimy chodzić systematycznie do sklepów z odzieżą używaną, by móc wyszperać kilka rzeczywiście fajnych ubrań.

Hurtownie z ciuchami używanymi pojawiają się jak grzyby po deszczu

ciuchy damskie
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na ulicach widzimy szyldy, dziś kilogram odzieży tylko 30 złotych, lub wielka wyprzedaż, wszystko za połowę ceny. Miejsca z odzieżą używaną są bardzo popularne, cały ten hurt to możliwość ubrania się za rzeczywiście małe pieniądze. Wystarczy jedynie porządnie się rozejrzeć. Co znaczy mniej więcej tyle, że na sto procent trzeba w lumpeksie pobyć dłużej niż w markowym sklepie. W hurtowni z odzieżą używaną trzeba wszystkiego dokładnie się przyjrzeć. Sporo osób wchodzi i po chwili wychodzi, bo przeraża je fakt tego, że będzie trzeba się przekopywać przez tak wielką ilość ciuchów. Natomiast osoby, które mają czas i chęci potrafią wyszukać rzeczy w dobrym stanie i to z metkami od światowych domów mody.

Kiedy jesteśmy w dużym mieście można iść do paru lumpeksów i sprawdzić w ten sposób, do których naprawdę warto zaglądać. Wielu ludzi postanawia zainwestować w second hand i niestety towar zostawia wiele do życzenia. Z tego powodu naprawdę warto pochodzić po różnych hurtowniach z odzieżą używaną, a potem chodzić tylko do kilku wybranych by nie tracić czasu, na miejsca, w których nic ciekawego dla nas nie ma (polecamy - odzież używana hurtownia). Nieważne jest to, do którego sklepu z odzieżą używaną trafimy powinniśmy przeznaczyć, co najmniej godzinę na to, by, pobieżnie przejrzeć to, co się w takim sklepie znajduje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-12 11:30:50
Tagi: Hurt, Hurtownie, Odzież na wagę