Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jak mieszkać najbardziej wygodnie? Jak czuć się najbardziej korzystnie we własnym domu? Jak widzimy odpowiedź jest dość jasna

Jedna z najważniejszych reguł donosi, że chcąc mieć udane życie powinniśmy wygodnie żyć, pięknie, a co najważniejsze zgodnie z naszymi gustami. Na nic są mody, gdy nie będziemy urządzać w stylu, który się nam podoba, w którym czujemy się zdecydowanie najlepiej. Pamiętajmy więc, że zasada pierwsza odpowiedniego urządzania mieszkania czy domu, to ta która mówi, że musi myśleć przede wszystkim o sobie i swoich potrzebach. Oczywiście, jak mamy rodzinę, to należy też uwzględnić ich wszelkie sugestie. Niemniej, niektórzy zatrudniają dekoratorów wnętrz, aby ktoś zrealizował ten plan za nich. Nie zawsze się to udaje.

Warto jednak dodać, że dobrze wyszkolony dekorator skupi się na żądaniach swojego klienta, może i narzuci swoje zdanie tu i tam, no przecież jest specjalistą, ale później już dostosuje te sugestie do wymagań swojego klienta. Taki człowiek zdaje sobie sprawę, czy konkretne kinkiety do przedpokoju czy kinkiety dla dzieci to odpowiedni pomysł, a jednak może nie za bardzo. Czytaj też http://www.lampydodomu.pl/1390-stylowe-amplex.
Potrafi również zdefiniować odpowiednio i podkreślić potrzeby, o których wiemy, ale nie potrafimy przełożyć ich na język, jakim on się posługuje. Podobnie, taki specjalista dokładnie wie, jak rozkład domu będzie najlepszy, żeby było ładnie, modnie, ale co najważniejsze komfortowo dla nas i dla całej naszej rodziny. Zamiast kinkietów może przykładowo zaproponować nowoczesne lampy dla dzieci (http://www.lampydodomu.pl/1312-lampki-do-kontaktu). Tak samo może zaproponować wiele innych interesujących rozwiązań w kuchni czy w łazience, czy w miejscach, w których zupełnie nas to zaskoczyło, a które będą świetnie pasować do naszego stylu.Jednocześnie, możliwe, że jesteś kimś, kto nie planuje wynajmować nikogo do aranżacji wnętrz, bo wiesz dokładnie, jak chce, żeby wyglądało jego mieszkanie. W takiej sytuacji próbuj, przecież to Ty zamieszkasz to miejsce, więc wiesz jakie są Twoje priorytety. Jak wskazuje praktyka wiele osób świetnie zna się na aranżacji, więc nie muszą oni zatrudniać specjalisty w tej dziedzinie. Większość jednak, jeśli chce naprawdę „wycisnąć” jak najwięcej z możliwości swojego mieszkania, powinna zaufać osobie, który się na tym zna.
Czytaj też http://www.lampydodomu.pl/1294-plafony-lazienkowe

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-18 11:37:52
Tagi: lampy, kinkiety