Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Chwila na sklepy z odzieżą z drugiej ręki

Pragniesz być oryginalna, pragniesz odziewać się tak jak ci pasuje, ale popularne sieciówki oferują jedynie skrojone dla potrzeb większości ubrania? Boisz się wyglądać jak każda osoba, nie chcesz być jak osoba z katalogu. Wiesz, czego powinnaś oczekiwać, kiedy pójdziesz się do znanego sklepu z ubraniami, a co jak pragniesz odnaleźć swój styl?
Najlepszym rozwiązaniem są lumpeksy, czyli sklepy z odzieżą używaną. Choć od zawsze było ich w Polsce dużo, to od niedawna nastała prawdziwa moda na tego typu rodzaj
Kolorowy sweter
Napisał: mike krzeszak
Na podstawie: http://www.flickr.com
odzieży. Przyczyn jest kilka. Najważniejszy z nich – oczywiście! – czynnik ekonomiczny. Ubrania w lumpeksie są dość tanie, stać na nie wszystkich, także człowieka z mniejszymi dochodami.

Dlatego więc, gdy ogłaszany jest dowóz towaru to przed lumpeksem zbierają się długie kolejki ludzi, którzy pragną znaleźć coś stosownego dla siebie. Co ważne, że, w tego typu sklepie kupisz wszystko: od bielizny (chociaż nie w każdym lumpeksie znajdziesz bieliznę) po kurtki na zimę. Znajdziesz spodnie, eleganckie swetry damskie czy swetry proste damskie (swetry eleganckie kobiece), rozpinane koszule, swetry rozpinane damskie czy swetry wiązane damskie i wiele, wiele innych (swetry rozpinane damskie).

Kolejki, jakie powstają przed lumpeksami nie biorą się jednocześnie nie tylko z
Manekin na wystawie sklepu odzieżowego
Napisał: Iqbal Osman
Na podstawie: http://www.flickr.com
czynnika ekonomicznego. Dużo osób udaje się tam, ażeby istotnie odnaleźć jakieś fantastyczne, stylowe odzienie. Najczęściej chodzą tam młode dziewczyny, które dość mają masówki, nie chcą ciuchów, które widzą na każdym kroku, pragną czegoś nowego i oryginalnego.Coraz częściej w związku z tym warto zjawiać się w lumpeksie dość szybko, tuż po nowym dowozie, gdyż jeśli udamy się tam w późniejszym terminie możemy być pewni, że zostaną nam gorsze partie towaru.

Chociaż jest coraz więcej tych sklepów to jednakowoż stali bywalcy wiedzą, gdzie najkorzystniej się udać, bo tam właśnie czekają najwspanialsze partie odzieży. Jak coś się szykuje to idzie nowina po mieście i następnie już od świtu czekają kobiety, starsze i młodsze, na to, co zostanie im zaoferowane.

Wydaje się, że moda na lumpeksy nigdy się nie skończy, gdyż pomijając czynnik ekonomiczny bardziej od wszystkiego liczy się wyjątkowość. Gdzie, jak nie w lumpeksie wynajdziesz coś wiekowego, ale kultowego, gdzie, jak nie tam odkryjesz ciuch, który oczaruje znajomych?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:44
Tagi: swetry, ubrania, ciuchy, sklepy, odzieży, wyjątkowość, oryginalność, lumpeksy, unikalność