Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Dobrze przyodziany, ażeby uprawiać każdą dyscyplinę sportową

Do wykonywania ćwiczeń na świeżym powietrzu przydaje się nie tylko zapał i entuzjazm u ćwiczącego, ale także należycie dobrana odzież. Nikt przecież nie wybiera się pobiegać czy pojeździć na rolkach w ubraniu zakładanym na co dzień czy od święta i to nie dlatego, że nie wypada, ale głównie ze względu na wygodę.
Kiedy nadchodzi lato kłopot ze strojem do ćwiczeń jest mniejszy, gdyż wystarczy nałożyć na siebie t-shirt i spodenki, i możemy już wygodnie ćwiczyć. Więcej nałożyć na siebie
Drużyna rugby kobiet
Napisał: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
musowo natomiast w późniejszych porach. W tym przypadku nieodzowne są w pierwszej kolejności odpowiednio dobrane bluzy damskie czy dla mężczyzn (bluzy żeńskie) oraz spodnie lub getry.Jeśli chodzi o bluzę ważne jest żeby po pierwsze była komfortowa, a po drugie praktyczna. Wygodna czyli, żeby nie krępowała naszych ruchów, a jednocześnie, by była na tyle przewiewna, że nie będziemy się w niej nadmiernie pocić. Funkcjonalność przejawia się natomiast w tym, że bluza Adidas czy podobnie bluza (przejdź po tym linku) Nike (bluza marki nike) będzie miała zarazem kaptur, by
Lekkatletyka kobiet
Napisał: radim77
Na podstawie: http://www.flickr.com
osłonić głowę choćby przed wiatrem, jak również kieszenie, w które można włożyć mp3 albo chusteczki czy telefon. Oczywiście bluzy Adidas, Nike itp. – to jedne z najczęściej kupowanych bluz do biegania, bowiem spełniają wszelkie wymienione wyżej wymagania, a równocześnie służą nam bardzo długo, jako że producenci ci kładą nacisk w szczególności na jakość udostępnianych produktów. Podobnie rzecz się ma z butami czy spodniami do ćwiczeń wykonywanymi przez takich producentów. Nie chodzi więc tylko o to, aby mieć markowy ciuch, ale by był on trwały i komfortowy, tak byśmy dobrze się w nim czuli.

Podobnie jak bluzy sportowe, tak i spodnie do biegania czy na rower muszą być zarazem komfortowe, jak i funkcjonalne. Sporo ludzi wybiera też getry, ale bardziej jeśli chodzi o damską część wśród preferujących aktywność na świeżym powietrzu. Nie można naturalnie zapomnieć także o stosownych butach, które muszą być wygodne i spełniać funkcję amortyzacyjną w czasie joggingu czy jazdy. Wszystkie elementy odzieży sportowej powinny być również odpowiednio przygotowane wizualnie – ma to znaczenie zwłaszcza wówczas, gdy ćwiczymy wieczorem – dobrze jeżeli ubiór zawiera wówczas elementy odblaskowe tak żebyśmy byli widoczni z daleka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:46
Tagi: rower, sport, odzież, funkcjonalność, ubiór, strój, Markowy, ćwiczymy