Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czy da się szybko skomponować garderobę na sezon zimowy

Rękawiczka rękawiczce jest przecież nierówna. Nawet dawniej, kiedy się pojedynkowano, to lepiej było zostać wezwany na pojedynek przez bogatego notabla niż jakiegoś obdarciucha ze śmierdzącą rękawiczką. Obecnie też mamy do wyboru różne rodzaje rękawiczek. Przykładowo na zimę możemy zakupić mitenki, rękawiczki długie czy jednopalczaste lub pięciopalczaste. W niniejszym artykule omówimy zaś rękawiczki skórzane, rękawiczki sportowe i rękawiczki wełniane.
zima
Napisał: Clarks
Na podstawie: Clarks
Rękawiczki skórzane w różnych kolorach to idealny wybór dla ludzi, którzy cenią sobie modę i styl. Zakładają je najczęściej osoby eleganckie, dopasowują je do pozostałych części garderoby. Trzeba przyznać, że najczęściej w nich spotkamy biznesmenów i kobiety najczęściej noszone są przez kobiety i biznesmenów. Nie są dobrym rozwiązaniem dla reszty osób, nie będą pasować do ludzi ubierających się na sportowo lub luźniej, nie są tez przeznaczone dla wielbicieli wełnianych dodatków.A jeśli wspominamy już o innych rodzajach to nieprzemakalne rękawiczki sportowe, jaka sama nazwa wskazuje są perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy prowadzą aktywny styl życia, są sportowcami, choćby amatorami, ale ich sposób bycia tak właśnie wygląda. Jednocześnie sportowe rękawiczki to idealna propozycja dla ludzi, zajmujących się sportami zimowymi. Narciarze, snowboardziści, ludzi kochających śnieżną i zimową turystykę podróże po górach powinny zdecydować się na ten model rękawiczek. Charakteryzują się większą wytrzymałością, najlepiej też chronią przed zimnem.


zima
Napisał: Big Star
Na podstawie: Big Star
Dla nostalgicznych zaś najlepszym wyborem są wełniane rękawiczki. Kojarzą się z babcią, która robi je na drutach, przenoszą nas do czasów, gdy otrzymywaliśmy świeżo zrobioną parę od swojej babci. Ponadto, takie właśnie rękawiczki, tak samo jak czapka z wełny są niezwykle cieple i przyjemne w dotyku. To raczej wybór dla kobiet, rzadko spotyka się mężczyzn z takim modelem rękawiczek.

Nieważne, na jakie rękawiczki się zdecydujemy warto pamiętać, że zimą bez rękawiczek ani rusz. Są tak samo ważne, jak czapka i ciepła kurtka. Wiele osób zapomina, ale palce zdecydowanie łatwo odmrozić, a więc skórzane, wełniane czy sportowe zawsze warto je mieć na rękach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:44
Tagi: styl, sport, narciarz, kurtka, rękawiczki, podróże, ludzie, czapka, aktywność, życia