Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Sukienka? Którą obrać?

Może przesadne będzie określenie, że kobieta jest jak suknia, lecz jest w tym stwierdzeniu trochę prawdy. [Sukienka jest przeznaczona jedynie dla pań, faceci, co prawda mogą też tak chodzić, ale daleko im będzie do prezencji kobiety.


Kobiety, jak mężczyźni mogą mieć na sobie spodnie, lecz to dopiero w sukience czują się jak kobiety, dopiero w sukience mogą wyróżnić swoją kobiecość.

Do wyboru jest bardzo sporo różnych, ciekawych kreacji: sukienka dzianinowa, sukienka klubowa (kobieca sukienka klubowa) lub suknia klasyczna. Każda pasuje na inny rodzaj wydarzenia. Można również wybrać suknie bombkę czy suknie baskinkę, a jeśli preferujemy klasykę i zawsze pewne recepty
Kobieta w letniej sukience
Napisał: Charlie Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com
perfekcyjnym wyborem będzie suknia długa. Warto każdą suknię trzymać w specjalnym etui na sukienki, które ochroni nasze suknie przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami (klasyczny krój sukni).

Wiadomo, to jaką kieckę wolimy jest zależne od
Tańczą ca kobieta w sukience
Napisał: Holly Lay
Na podstawie: http://www.flickr.com
okoliczności na jakie idziemy. Na co dzień właściwie jesteśmy w stanie nosić suknię dzianinową, która z jednej strony jest stylowa, więc pasuje idealnie na różne okoliczności, z drugiej nie jest jakaś wyzywająca i zbyt mocno szykowna, tak więc odnajdzie się w codziennym zestawie ubraniowym.

Kreację klasyczną wybierzemy, jak jej nazwa określa na bardziej poważne wydarzenia: sylwester w gustownym gronie czy wydarzenia, gdzie będzie bardziej poważnie niż imprezowo. Natomiast sukienka - odnośnik - klubowa to typowo imprezowy krój, jaki sprawdza się świetnie na dyskotekach, imprezach w klubach czy prywatkach. Możesz jak najbardziej wybrać wersję tej sukienki bardziej lub mniej wyzywającą, jednak większość krojów takiego typu sukienki to bardzo odważne propozycje.

Jeśli to do ciebie nie przemawia, a bardzo chcesz spodobać się na imprezie bezbłędna będzie sprawdzona propozycja – sukienka mini. bądź pewna, że w tej kroju zwrócisz na siebie uwagę męskiej, jak i damskiej części towarzystwa. Tak samo, jak w sytuacji sukienki klubowej sukienka mini to nie jest tylko jedna propozycja. Odnajdziesz te bardziej i mniej wyzywające kroje, jednocześnie myśl główna jest tego typu, aby podkreślić swoją figurę i podkreślić swoją smukłą posturę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:45
Tagi: kobieta, Mężczyźni, suknia, sukienka, sylwetkę, krój, Szykowna, Elegancka, Stylowa, kreację, imprezie, zgrabną, posturę