Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wyposażenie łazienki jest niezwykle ważne - łazienka to ważne miejsce

Łazienka jest tym z ważnych miejsc w każdym mieszkaniu, przede wszystkim dlatego, że to właśnie tam, pod naporem ciepłej wody relaksujemy się po nieprzyjemnym dniu, jak oraz także to właśnie tam szykujemy się do pracy i spełniając normalną toaletę wkładamy dużych wysiłków, żeby mieć okazję prezentować się jak najcudowniej. Dlatego należy włożyć sporych starań, aby nie tylko spełniała ona nasze założenia, ale również oraz żeby była rzeczywiście funkcjonalna.
Mała łazienka (strona) to już nie problem

łazienka
Napisał: RR Granity
Na podstawie: RR Granity
Jeszcze zupełnie niedawno było tak, iż kiedy mieliśmy niewielką łazienkę (więcej informacji na stronie), to posiadaliśmy dość spory kłopot z jej urządzeniem, gdyż spora część armatury okazywała się za duża. Na szczęście teraz istnieje Cersanit Nano K19-012, a więc wanny, umywalki i kompakty wc, które posiadają rozmiary mniejsze niż standardowo, a do tego wszystkiego jeszcze występują w tak przeróżnych kształtach, iż bez żadnego kłopotu uda nam się je wpasować do każdej, nawet niedużej łazienki (polecamy patrz szczegóły). Świetnie w takowej łazience będzie się również prezentowała bateria Villeroy&Boch Source Flow 3350094500, która ma wbudowany mieszacz wody, więc od razu będzie leciała w takiej temperaturze, w jakiej naprawdę sobie zażyczymy.
Umywalka i kompakt wc to ważny wybór

Możemy zdecydować się na umywalkę (sprawdź) wsuwaną w blat, tak że będzie widać jedynie jej górną część, lecz również mamy możliwość się zadecydować na umywalkę stawianą na blacie w kształcie koła taką jak umywalka Cersanit Ring 44 K11-0094. Wspaniała i gustowna będzie prawdziwą ozdobą naszej łazienki. Wspaniale do niej będzie pasował Cersanit Olimpia K10-011 K10-013, a więc kompakt wc niezabudowany, ze zwykłym sposobem spłukiwania. Całość widoczna na pierwszy rzut oka będzie powodowała, iż nasza łazienka będzie się prezentowała niesamowicie oraz solidnie, a wszystko będzie w niej idealnie ze sobą powiązane.


Trzeba się dokładnie zastanowić

Możliwości urządzenia swojej łazienki mamy tak dużo, że wybór z pewnością nie należy do prostych, zwłaszcza że decydując się na umywalkę w blacie musimy też kupić wc wiszące i zabudowane. A zakupując umywalkę nakładaną na blat należy kupić wc wolnostojące, bo tylko wtenczas całość będzie się przedstawiała idealnie i jedynie wtenczas będzie widać, że wszystko było do siebie dobrze wybrane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:41
Tagi: bateria, łazienka, umywalka