Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wyruszamy na wczasy. Co musimy zabrać?

Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wypad. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, wypad zapłacony, lecz ciągle puste walizki podróżne pokazują, iż przed nami ciężki, niezbędny obowiązek – pakowanie. Co z sobą spakować, żeby wyjazd był owocny? Ogólnikowo odpowiedź na to pytanie dla wszystkich może stanowić coś odmiennego, lecz są bezdyskusyjne akcesoria, które wziąć po prostu trzeba. Wiadomo ciuchy.
Hot trend: tiul!
Napisał: Axami
Na podstawie: Axami
Nawet, jeśli wyjeżdżasz latem pamiętaj o grubszym odzieniu. Nie koniecznie kurtka zimowa lub blezer, a już na pewno nie modny golf, po prostu coś praktycznego, co przyda się, gdy aura może nie dopisać. Jasne to wszystko zależy od miejsca, do którego planujemy się wybrać. Z autopsji oczywiste, iż nad Bałtykiem o dowolnej porze może być brzydko, za to, gdy jedziemy gdzieś na południe to możemy zabrać ze sobą nawet modne blezery, na przykład takie jak te: szykowne bolerka, modne bolerka czy modny kardigan.
Kolejną rzeczą, którą powinniśmy wziąć z sobą są leki. Jeśli wybieramy się nad nasze polskie morze lub w góry nie jesteśmy zmuszeni zabierać wielu lekarstw, albowiem kupimy je w każdej aptece. Mówimy oczywiście o znanych lekach na ból głowy czy ból brzucha. Jeśli natomiast mamy leki na receptę i wiemy, że może braknąć nam ich podczas wakacji to koniecznie nabądźmy dodatkowe zapasy. Podobnie, jeżeli wyjeżdżamy za granicę wtedy na pewno należy kupić większy zapas leków (także tych bez recepty), lecz jednocześnie powinniśmy sprawdzić czy konkretny medykament przewieziemy przez granice.


Trendy Gatta na sezon jesień-zima 2013/14
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Bardzo istotną sprawą są również, co wyda się banałem środki finansowe ale nie mówimy tu o finansach w generalnym pojęciu, ale o dodatkowych oszczędnościach, które mogą nam się przydać. Tak się bowiem zdarza, że często wychodzą dodatkowe koszty, na które powinniśmy być przygotowani. Może to być zakup potrzebnych na wyjazd ubrań, takich jak - golfy na jesień. Bardziej jest to potrzebne za granicą niż u nas w kraju, gdyż wiadomo, zawsze jesteśmy u siebie. pierwsza zasada jest jednak taka, iż nie powinniśmy wyjechać na wczasy ze ściśle określonym budżetem, z wyliczoną każda złotówką, ponieważ to może nie wyjść nam korzystnie. Jest jeszcze dużo odmiennych aspektów, o których trzeba pamiętać, lecz wydaje się, że te trzy: ubranie, leki i ponad programowe fundusze, są najistotniejsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:51:45
Tagi: golf, ubrania, ciuchy, finanse, bolerka, modne blezery