Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Prostota fantastycznie sprawdza się, gdy urządzamy łazienkę

Łazienka to dla wielu osób najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu. To tam możemy być zupełnie sami, można tam się rozluźnić. Łazienka to taka przystań, w jakiej przyjemność łączy się z czymś na porządku dziennym – dbaniem o własny wygląd. Z jednej strony mamy tam krainę doznań, zapachów, zmysłowość, dotyk, z drugiej, to miejsce codziennej pielęgnacji, bez której nie można prawidłowo funkcjonować.
łazienka
Napisał: Kerasan
Na podstawie: twojabateria.pl
Ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez łazienki, więc może nawet nie próbujmy. To standardowe, iż mamy ją w swoim domu i można z niej korzystać kiedy tylko chcemy. Wiadomym jest, iż nie zawsze tak było, tak więc łazienka tak naprawdę to stale dość świeży wynalazek. Niektórzy w obecnych czasach są zmuszeni przykładowo korzystać ze wspólnej łazienki, na przykład, na korytarzu, choć cale szczęście powoli i to odchodzi do lamusa. W najbardziej biednych krajach jednak nie jest to takie oczywiste. Po prostu możemy o łazience mówić pod kątem naszego kręgu kulturowego, a u nas to po prostu standard.

Jednak, jak mieszkalibyśmy przykładowo w Indiach, to moglibyśmy przeżyć wstrząs zmieszany z niedowierzaniem. W wielu państwach nie słyszano o takim czymś jak łazienka. To w sumie rarytas niż zwyczajne wyposażenie domu. Zresztą, nie w każdym kręgu kulturowym z taką samą dbałością zabiega się o higienę, więc to już jest sprawa na inny temat. Dla wielu łazienka musi być oryginalna, wielu więc nie oszczędza na jej wystroju, kupując eleganckie lustra łazienkowe - sprawdź nasze propozycje Antado.com.pl, wspaniałą armaturę, wykończenia, jakich nie powstydziliby się najlepsi projektanci. Oczywiście, od przesady jesteśmy w stanie zniweczyć cały wystrój, ale jeśli ktoś nie czuję się pewny w temacie urządzania łazienki, zawsze może wynająć kogoś do takiej pracy.


Łazienka
Na podstawie: www.sxc.hu
Jeśli jednakowoż preferujemy sami warto wiedzieć, że kombinowanie, dobieranie dziwnych kolorów, robienie czegoś nie będąc pewnym jakie to przyniesie wyniki, to nie jest najlepsza droga (opis produktu). Korzystniej urządzić łazienkę w jednym lub dwóch kolorach, przykładowo na czarno i biało. To szlachetne kolory, które zawsze wyglądają elegancko. Może przykładowo kupić czarne meble do łazienki, a płytki białe. Podobnie kontrastowo możemy postąpić z pozostałymi rzeczami. Te kolory zawsze pięknie kontrastują, nie ma ryzyka, iż coś zepsujemy. Efekt będzie naprawdę wspaniały, jak na Twoją wspaniałą łazienkę przystało.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-20 11:20:53
Tagi: płytki, lustra, łazienki, armatura