Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Aranżacja szaf w mieszkaniu

Często zdaje nam się, że nasze wnętrze jest nijakie. Wielu z nas widzi, że meble mamy niemalże takie same jak każdy sąsiad i nic nie odróżnia naszego mieszkania. A wiadomo, że każdy chce, żeby jego mieszkanie czymś się wyróżniało, by stało się jedyne w swoim rodzaju.


Ławka z naklejkami
Napisał: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chcemy by nasz dom był odzwierciedleniem naszej duszy. Dlatego wiele osób decyduje się na naklejki na meble. Wiadomo, że każdy wybiera inne naklejki, przez, co każde wnętrze nabiera jedynego w swoim rodzaju wyrazu. Naklejki, które można kupić są bardzo różnorodne. Możemy wybrać naklejki, które świetnie będą pasowały do szafek w pokoju naszej pociechy, ale również można wybrać takie naklejki, które będą świetnym rozwiązaniem do mebli w salonie.

Zdarza się i tak, że po prostu nie posiadamy pieniędzy na kupno nowych mebli, w ten sposób dzięki naklejkom można dać naszym szafom nowe życie. W czasach, gdzie wszystko zdaje się być na chwilę, dobrze czasem pomyśleć o tym, że jest wiele metod, które potrafią sprawić, że dana rzecz może się jeszcze przydać. Oferty naklejek można znaleźć np. tutaj: http://demur.pl/naklejki/na-meble (http://demur.pl/naklejki/na-meble).

Świetne pomysły do mieszkania

Naklejki na meble
Napisał: Paul Sableman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie wszystko da się zrobić, możemy nawet uświetnić nasze meble zdjęciami z wycieczki. Nie chodzi tylko o normalne wywołanie zdjęcia. Otóż można przesłać fotografie do firmy, która zrobi dla nas naklejki na meble z wybranym przez nas zdjęciem. Możemy w ten sposób nadać zupełnie odmienny charakter naszemu domowi. Nie trzeba od razu kupować nowych mebli, musimy mieć fajny koncept. A takim dobrym konceptem na pewno są naklejki na meble (odnośnik do serwisu).

Pokój dziecka stanie się o wiele bardziej przyjazny, gdy na meblach przykleimy naklejki z ulubionymi postaciami z kreskówek. Jeśli w sypialni mamy szafę, która służy nam za garderobę, możemy wybrać na drzwi naklejki z bardziej pikantnym obrazem. W taki sposób odmienimy konkretne wnętrze. Jeśli pobrudziły się bardzo szafki w kuchni dobrze wybrać jakieś naklejki z fajnymi kuchennymi motywami. Można kupić naklejki z miskami czy owocami. Taka odmiana na pewno będzie zauważona przez znajomych. Dlatego warto czasem dać się ponieść i sprawić, że będziemy z większa ochotą wracało do własnego mieszkania.

Tak, więc dobrze zainwestować w naklejki na szafy, bo dzięki nim zrobimy przyjemność nie jedynie gościom, ale również, co najbardziej istotne wszystkim domownikom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-26 08:50:55
Tagi: mieszkania, zdjęcia, szafki, naklejki