Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Moc szczegółu

To w detalach możemy zobaczyć niezwykłość życia, to w cudownie zapakowanych prezentach lub elementach wystroju jesteśmy w stanie ujrzeć gust właściciela. Z jednej strony bowiem niezbędna jest praktyczność i użyteczność, z drugiej jednocześnie nie chcemy otaczać się przedmiotami, jakie jedynie mają takie cechy, pragniemy żyć i funkcjonować wśród wyjątkowych rzeczy, które dodają odrobiny ekscytacji każdej chwili naszego życia.


Kieliszek z winem
Napisał: Arpit Gupta
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szukamy takich pięknych szczegółów w każdej chwili. Czy to przebywając w lesie, czy może podczas kolacji w restauracji. Jeśli spodoba nam się jakieś miejsce dzielimy się taką informacją z przyjaciółmi, przykładowo publikując swoje położenie na Facebooku. Często załączamy do tej informacji krótką informację, jak nam się podoba dane miejsce. Może być oczywiście źle, jednak jak pokazuje praktyka ludzie wolą polecać i rekomendować niż odstraszać, no chyba, że coś ich naprawdę wkurzy, to wtedy nie omieszkają o tym wszystkich poinformować.

Mawia się, iż kobiety są bardziej podatne na te estetyczne doznania. Jest w tym trochę prawdy, bo kobiety generalnie odznaczają się większą wrażliwością na piękno i estetykę. Nie jest to jakaś obowiązująca norma i nie tyczy się każdej osoby, ale można zauważyć taką tendencje. Nie na darmo określa się facetów, jako osoby od konkretnych umiejętności, męskich, technicznych, a kobiety – od umiejętności miękkich, czyli coś w stylu wystrój wnętrz, mody i ogólnie wyglądu. Jak jednakże pokazuje życie w przypadku mężczyzn, przykładowo projektantów mody, nie zawsze ta zasad jest obowiązująca.

wnętrze pokoju
Napisał: yamakk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno dla kobiety, jak i mężczyzny niezwykle ważny jest wygląd mieszkania, właściwie jest to miejsce ich wspólnego życia, powinno być więc niezwykłe i niespotykane. Ostatnimi czasy sporym zainteresowaniem cieszą się firmy, jakie nie dość, że oferują cudowne użyteczne i funkcjonalne rzeczy, ale dodatkowo zwracają uwagę na siłę szczegółu.

Taką firmą jest na pewno Riviera Maison, jaka w swojej ofercie posiada wszystko, co w mieszkaniu powinno się mieć swoje miejsce. Są meble, dekoracje i dodatki, szkło i porcelana, lampy, lampiony, tekstylia oraz akcesoria kuchenne. Każdy z oferowanych produktów firmy Riviera Maison to bez wątpienia małe dzieło sztuki, które znacząco uwydatnia siłę szczegółu i niezwykłą moc każdego, nawet najbardziej drobnego detalu. Przykłady artykułów tej marki można znaleźć tutaj: więcej info.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-26 21:42:55
Tagi: mieszkania, dekoracje, estetyczne doznania