Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czy ważny jest dla Ciebie styl czy raczej nie zwracasz na to uwagi? Jak bardzo cenisz sobie aranżację wnętrz?

Niepowtarzalność i oryginalność stanowią dla wielu najistotniejsze wyznaczniki odpowiedniego wystroju mieszkania. Inni zaś zadowolą się normalnym, dość standardowym zestawem mebli i innych rozwiązań. A Ty co preferujesz? Co jest istotne dla Ciebie? Czy zwracasz uwagę na styl, który powinien przede wszystkim wyrażać Ciebie czy raczej nie nie odgrywa to u Ciebie znaczącej roli? Może to dziwne, ale te kilka pytań pozwalają odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących charakteru danego człowieka.

Człowiek, który lubi zmiany i niekonwencjonalne opcje, jest prawdopodobnie osobą nudzącą się w jednym miejscu czy w jednej koncepcji wystroju. Dla takiej osoby bardzo istotne są nowoczesne odkrycia i takie firmy jak na przykład Kare design. On znajduje tam rozwiązania, które mu się spodobają i jest w stanie zapłacić bardzo wiele, jeśli dana rzecz mu się prawdziwie spodoba. Dowiedz się więcej w tym temacie - http://www.damnet.pl/producent/kare-design (http://www.damnet.pl/producent/kare-design)

Interior design and decorations
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście, czasami jest to niemożliwe, gdyż każdy ma swoje pewne ograniczenia budżetowe, niemniej, zafascynowanie pewna rzeczą może wyłączać zdroworozsądkowe myślenie. No cóż, taka osoba umie też wydać bardzo wiele,po to, by gdzieś pojechać, by zobaczyć coś nowego. Nie liczą się dla niej pieniądze, to tylko środek do realizacji celów.

Na pewno nie są celem w samym sobie, mogą po prostu pomóc zrealizować plany. Taka osoba pragnie poznawać nowe miejsca, gdyż dzięki temu może się inspirować i nie zamykać się tylko w jednym klimacie. Ogranicza ją jedno miejsce, nie może wysiedzieć w pracy, widok z okna unieszczęśliwiają ją i przyprawiają o te same wątpliwości: „znów to samo miejsce”.Łatwiej ma ktoś, dla której design mieszkania, okolica, jak i samo życie, nie stanowi takiego problemu, wiele rzeczy muszą akceptować takie, jakie są, co ważne, nie roztrząsa swojego położenia, ani nie myśli o tym, czy mogłoby być lepiej lub gorzej. Stwierdza, że jest po prostu jak jest i z ta myślą żyje z dnia na dzień. Stąpa twardo po ziemi, nie myśli zaś o ogromnych podróżach czy przygodach. Jeśli gdzieś już wyjeżdża to na wakacje raz do roku, ale nie zbyt drogie, bo liczą się pieniądze i oszczędności. Kto wie, się stanie w przyszłości? Trzeba się zawsze zabezpieczać. Do jakiego modelu bardziej jesteś podobny?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-27 09:25:55
Tagi: Kare Design