Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Czy teraz warto zakupić do domu oczyszczacz powietrza?

Obecnie niemal w każdej branży panuje ogromna konkurencja. Wiele firmy rywalizuje o konsumentów. Każda z nich sięga po wypróbowane chwyty marketingowe, iżby sprzedać swój artykuł konsumentowi. Nie zawsze sprzedaż odbywa się z poszanowaniem metod etyki. Czasem reklamodawcy stosują niezasadne metody, które są zlepkiem oszustw na temat konkretnego wyrobu. W niniejszym artykule będzie podjęty temat sprzętu AGD.

nowoczesny oczyszczacz powietrza
Napisał: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
A konkretnie zostanie omówiony domowy oczyszczacz powietrza (szczegóły umieszczono tu: airnaturel.pl/produkty/osuszacze-powietrza/domowy-osuszacz-powietrza-ddh20-1), który również jest wyrobem bardzo wyraźnie reklamowanym. Czy prawdziwością jest to, co o tym towarze można usłyszeć w reklamach? Czy powinno się go zakupić? Oto próba odpowiedzi na te pytania.

Jego misją jest intensywne oczyszczenie powietrza z różnego gatunku zanieczyszczeń, takich jak: kurz, bakterie czy pyłki. Niektóre profesjonalne modele mają efektywność rzędu nawet 99 %, co jest wynikiem godnym uwagi. Jego działanie jest bardzo proste. W jego czasie są produkowane ujemne jony lub para wodna. Wspomniane jony ujemne zbierają się na zanieczyszczeniach, a następnie oczyszczacz powietrza smog powietrza za pomocą profesjonalnych filtrów usuwa te jony wraz z zabrudzeniami. W zasadzie możemy wyróżnić dwa typy oczyszczaczy powietrza.

http://www.airnaturel.pl/produkty/nawilzacze-powietrza/
Napisał: KLIMA-TOP
Na podstawie: http://www.klimatop.pl
Pierwszy z nich jest oczyszczaczem posiadającym funkcję nawilżania. Jego działanie jest takie, że pierw wyłapuje wilgoć z powietrza. Potem wytwarza czystą mgiełkę wodną, której zadaniem jest nawilżenie danego obszaru powietrza. Zaleca się jego używanie w porze jesienno-zimowej lub letniej, kiedy to powietrze jest nad wyraz suche. A suche powietrze pomniejsza koncentrację i ma wpływ niekorzystnie na samopoczucie.

Następnym gatunkiem oczyszczacza powietrza jest sprzęt dla alergików. Niektórzy z nich mogą swobodnie egzystować w pomieszczeniu i nie potrzebują tego urządzenia.

Ale dla części jest ono ratunkiem. Otóż może się okazać, że kurz, pyłki i roztocza mogą wywoływać utrudniające życie objawy. Otóż alergik może mieć męczący kaszel, podrażnienie oczu, gardła czy nosa. W tych wypadkach wykorzystanie oczyszczacza jest wręcz potrzebne. Dlatego oczyszczacze powietrza są porządnym zakupem zarówno dla alergików, jak i osób nie znoszących suchego powietrza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 14:06:11