Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

W jaki sposób można odpowiednio dobierać obuwie do swojego stroju?

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety, powinni pamiętać o tym, że nawet bardzo drogie i najpiękniejsze obuwie nie będzie prezentować się na stopach dobrze, jeżeli nie zostanie właściwie dopasowane do reszty stroju. Dlatego też trzeba poświęcić trochę czasu i uwagi na to, aby odpowiednio dopasować obuwie. Najistotniejsze jest w głównym stopniu, aby dobrać buty adekwatne do ulubionego stylu. Eleganckie panie z pewnością wybiorą Guess buty, które w swej kolekcji posiadają niezwykle oryginalne i seksowne propozycje rozmaitych modeli.
buty
Napisał: sacks08
Na podstawie: http://www.flickr.com
Buty Jordan to natomiast świetna opcja dla wszystkich mężczyzn, którzy cenią sobie luźny styl. Jeśli go lubisz zajrzyj na polecane buty kappa. Jeśli cały nasz ubiór będzie zachowany w jednej stylistyce, bez wątpienia będziemy prezentować się należycie. Nawet glany będą się prezentować idealnie, jeśli będą dostosowane do ubioru, a okazja będzie zachęcać do założenia takiego właśnie obuwia. Sprzymierzeńcy swobodnego stylu na pewno docenią buty Kappa, które są chętnie kupowane przez panów w każdym wieku.


Oczywiście w takich butach nie wybierzemy się na profesjonalną konferencję lub też do pracy, ale już w chwilach wolnych bez skrępowania można oddawać się przyjemnym chwilom w swoim wygodnym obuwiu. Jak się jednak okazuje, zazwyczaj to kobiety przywiązują największą wagę do obuwia. Panie dopasowują swoje buty nie tylko do całej stylistyki ubrania, lecz także do poszczególnych elementów garderoby. Najczęściej obuwie dopasowywane jest do torebki. Ta reguła najczęściej odnosi się do kolorystyki. Chociaż z drugiej strony kobiety lubiące eksperymenty coraz częściej zestawiają elementy garderoby na zasadzie kontrastu. Rzecz jasna nie możemy zapominać o tym, że nasz ubiór w znacznym stopniu dostosowujemy do okazji.
buty
Napisał: Jan-Willem Reusink
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak już było wspomniane, nie zawsze to, co pasuje na co dzień, będzie idealnym wyborem podczas wyjątkowych okazji, takich jak np. ekskluzywne spotkanie firmowe. Z tego powodu to właśnie w takich wyjątkowych chwilach musimy zwrócić szczególną uwagę na nasz strój - w tym rzecz jasna na obuwie. Warto jest szukać kompromisu, pomiędzy estetycznym wyglądem, a komfortem. Dla niektórych osób bardzo istotne są także kwestie mody. Zgodnie z tego rodzaju wytycznymi warto wybierać swoje obuwie na co dzień i od święta. Dla wymagających polecamy glany dla panów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:27
Tagi: obuwie, moda, buty, Kappa, GUESS, Buty Jordan