Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Możemy mieć wspaniałe wnętrze pokoju

Kiedyś spora grupa lamp była robiona w ten sam sposób, a różniły się one jedynie kolorem, lub ilością kloszy. Dzisiaj się to odmienia oraz wybrać mamy możliwość tak takie lampy, które są wzorowane na dawne lata, jak i też takie, które są niesamowicie nowoczesne, świetnie dopasowane do każdego wnętrza oraz równocześnie zezwalają nam na ustawienie światła w taki sposób, aby oferowało jak najwięcej jasności, ale równocześnie, aby ani nie świeciło w oczy, ani także żeby nie odbijało się w telewizorze, lub w monitorze komputera.


Lampy już nie muszą być okrągłe

Sklep z oświetleniem
Napisał: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dawniej wśród lamp górowały te zrobione na kształcie koła, dzisiaj się to odmienia i możemy podziwiać takie zrobione na planie prostokąta, lub jak lampy Qazqa Box S 45466 na planie kwadratu - Qazqa Box S. To spowoduje, że zaznaczają one kształt pomieszczenia, a przez to, iż posiadają regulowany spot, możemy je ustawić w taki sposób, że będą świeciły w różne miejsca, dzięki czemu światło po naszym pomieszczeniu, będzie się symetrycznie rozchodziło oraz nie będzie tak, że jest skupione wyłącznie w jednym miejscu, a w innym będzie ciemno. A co jeżeli podobają nam się lampy bardziej stylizowane na dawne lata, które jeszcze czasami za pomocą dobrego kształtu żarówek dają wrażenie palących się świec? Wówczas trzeba sprawdzić, czy wystrój (zobacz więcej) Candellux Muza 5pł. 35-69170, nie jest idealnie tym czego poszukujemy, ponieważ to właśnie tu mamy pięć ramion zwróconych w górę, a żarówki w powiązaniu z zakończeniem ramion wspaniale imitują świeczki.


Kolor też możemy dopasować

Trzeba się również zastanowić, w jakim kolorze ma być nasza lampa sufitowa, czy ma pasować wyłącznie do tego wystroju, a później w razie czego ją przemienimy, czy być może jednak powinna być dopasowana do wszystkiego. Ma możliwość nas tutaj zainteresować lampa Eglo Loke 2 89076, która jest lampą sufitową - poczytaj też - lecz także pozwala na ustawianie kąta padania światła, co na pewno spodoba się większości klientów.

To zakup na dłuższy czas

Trzeba sobie wydawać sprawę z tego, że przeważnie lampę, kupujemy raz na dużo lat, a co się z tym łączy, nie należy na niej oszczędzać, gdyż jest możliwość, iż im więcej za nią zapłacimy, tym lepszej jakości ona będzie, a co się z tym łączy, tym dłużej będziemy się mogli radować jej widokiem i wspaniałym działaniem, ponieważ nic niedobrego nie będzie się działo, ani z samym stelażem, ani z jej kloszami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:33
Tagi: oświetlenie, klienci