Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Chryja w małżeństwie? To życie powszednie

Jak przeciętna kobieta może wytrzymać w związku ze zwykłym facetem? I w przeciwną stronę, jak taki mężczyzna daje rade z taką kobietą? Odpowiedzi| na tak postawione pytanie w rzeczywistości nie znajdziemy, łączymy się w związki prowadzeni jakąś dogłębną tajemnicą i czemu tak jest, że ona i on, tego nikt tak do końca nie odkrył.


Naukowcy starają się znaleźć jakieś wyjaśnienie, ten przedziwny stan, ale sami znajdują się po uszy w tego typu dziwnym układzie…

Małżeństwo
Napisał: Elisa Garbarino
Na podstawie: http://www.flickr.com
No więc czemu? Nie ma tak łatwo. Oczywiście, dlaczegóż by nie można zamydlać oczy i udawać, że się to zna, że wiadoma jest ta metafizyczna, wieczna prawda, iż to na nas sfrunęła łaska oświecenia, gdzie znajdują się tajemnice, które odkryją się proste czary-mary, na choćby małą prośbę… Przykro mi, w ten sposób to nie działa. Nie ma czytelnych wytycznych czy choćby obiecujących podstaw. Są poszlaki, i tak już od setek lat, nie wnoszą bowiem one nic wartościowego do tego zjawiska.
Zgodne małżeństwo
Napisał: Valentina Yachichurova
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z czego przesłanek to wynika? No naprawdę z niuansów, z drobnych nieporozumień. Na przykład jest hipotetyczna sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Mówi ona, a on siedzi przy stole gdzie kończy jeść. Ona coś zagaduje o spodniach damskich typu rurki (spodnie dla kobiety), następnie są znowuż spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a mężczyzna niby jej słucha, niby coś mówi pod nosem, a cała ta scena nie wygląda się jak choćby nić zrozumienia. A na dodatek, tuż na sam koniec, kiedy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, że nie słucha, pobudza się i odpowiada, że jutro pójdziecie kupić te damskie spodnie dresowe, tak (http://czystal.wroclaw.pl/-kliknij na to łącze) jakbyś bez przerwy chodziła w dresach (a chodzisz przecież w nich przeważnie w mieszkaniu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach mieści się tu: rybaczki kobiece.

Sytuacja w przeciwną stronę. Skoro faceci nie wsłuchują się w to co mówią panie to kobiety nie rozumieją zasad futbolu. Takie coś, oglądasz mecz z dziewczyną, wszystko wydaje się fajnie, no bracie tak długo ją namawiałeś, nareszcie wyraziła zgodę, a co najważniejsze ogląda (tak się wydaje) nawet z jakimś napięciem, co ciebie cieszy. Już chcesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, gdy nagle okazuje się, iż ona ciągle kibicowała tym drugim, bo myślała, iż nasi biegają w tych ciemniejszych koszulkach. No w takim momencie brak ci cierpliwości. Obrażasz się, tym bardziej, iż nasi dostają lanie, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:37
Tagi: mężczyzna, kobieta, spodnie, Polacy, związki, konflikt, cierpliwości