Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Obuwie hand made

Bez wątpienia wszystkie kobiety są w stanie wymienić jednym tchem wszystkie, znane na całym świecie, marki obuwia. Renomowani producenci, tacy jak Prada, czy Manolo Blahnik, mają rzesze wiernych miłośniczek w każdym zakątku naszej planety. Ten ostatni zyskał na popularności dzięki, osiągającemu rekordy oglądalności, serialowi „Seks w wielkim mieście”. Jego bohaterka, pisarka Carrie, mieszkająca w Nowym Jorku, kochała szpilki tego projektanta.
Napisał: GEOX
Niestety, o takich pantoflach, my, zwykli śmiertelnicy, jesteśmy w stanie tylko marzyć. Ceny pojedynczych par mogą przyprawić o zawrót głowy. Stąd też wielu z nas kupuje buty w różnych popularnych sieciówkach. Niższa cena najczęściej nie idzie w parze z dobrą jakością. To powoduje, że czasami musimy kupować więcej niż jedną parę.

buty
Napisał: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby ratować swoje finanse przed bankructwem, zaczęliśmy znowu odwiedzać naszych szewców. Mnóstwo warsztatów, które miały wieloletnią i piękną historię, zostało zamkniętych przez wzgląd na brak klientów. Na szczęście, moda na trampki od szewca, tak samo zresztą jak na usługi krawieckie, bardzo szybko wraca. Zorientowaliśmy się, że korzystniej jest zapłacić trochę więcej, ale za wyjątkowo solidne buty (więcej pomocy). Buty z wymiennymi dodatkami mają swój niezaprzeczalny czar. I, co najistotniejsze dla mnóstwa ludzi, którzy mają bzika na punkcie swoich stylizacji, są niepowtarzalne. Nie musimy się martwić, że spotkamy na ulicy dziesiątki ludzi w identycznych butach. To również gwarancja niezwykłej solidności. Tak duże zainteresowanie tym tematem spowodowało, że projektowanie butów jest obecnie niezwykle ciekawym pomysłem na życie. Tego typu wyroby wyróżniają się oryginalnością oraz wysokim gatunkiem surowców. Dbając o niepowtarzalność takich wyrobów, projektanci takich butów przykładają wielką wagę do najmniejszego nawet detalu. Procentuje to rosnącym zadowoleniem klientów.Projektowanie własnych butów to niezwykła przyjemność (Więcej butów na stronie). To praca stworzona dla ludzi twórczych, ale też dokładnych i cierpliwych, prawdziwych miłośników tego ciężkiego fachu. Można dać upust wyobraźni i wykonać prawdziwe cudeńka, których z pewnością pozazdrościłaby nam serialowa Carrie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:29
Tagi: projektowanie, obuwie, moda, wyroby