Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Opuściła Cię, a Ty nie wiesz dlaczego?

Każda kobieta posiada swoje wymagania, o których wielu panów nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć przeciwną, jak kwiat do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana pani od nich odchodzi.


Okej, wiadomo, iż każda kobieta chciałaby być jak przepięky kwiat, dlatego właśnie udaje się na zakupy, aby kupić nową kreację. Wspominasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w
Kobieta w sukience
Napisał: Belo Horizonte - MG
Na podstawie: http://www.flickr.com
której bardzo ci się spodobała, sukienka rozkloszowana, która również była bardzo gustowna (sukienka typu mała czarna). Nie tak bardzo ci się spodobała sukienka sportowa, ta nie była po prostu w twym stylu, za to niegdyś zakupiła sukienkę wieczorową, a twoi znajomi (męska część) padła z euforii (sukienka sportowa na czasie). Byłeś dumny, jak z przepięknie wypielęgnowanego kwiatu. Wydawało ci się, że jest wam cudownie, tak więc, czemu od ciebie odeszła.

Gdybyś prześledził to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś
Kobieta w różowej spódnicy
Napisał: Roger Blackwell
Na podstawie: http://www.flickr.com
posiadł wiedzę, jak wiele razy ją z tego powodu zawiodłeś. Opowiadała ci o czymś, co było dla niej ważne, a ty przytakiwałeś, lecz później, gdy powracała do tego watku to jakbyś urwał się z choinki. Jaki to może być sygnał dla kobiety, jak (zobacz przejdź do serwisu) uważasz? Iż jej nie honorujesz, nie interesują ciebie jej hobby i pasje, uważasz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie spostrzegasz w niej indywidualności.

Gdy zaczniesz interesować się bardziej dojdziesz do kolejnego wniosku: nie byłeś wystarczająco roztropny. Nawet przez głowę ci nie przeszło, że chciała posiadać z tobą potomka, nie poczułeś tego. W zamian ty zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, że nie jesteś kandydatem na ojca. To może bezwzględne, ale w stosownym wieku należy się nieco przestawić i wydorośleć, ale ty o tym zapomniałeś.

Do takich wniosków dobrnąłeś. Czy są inne? Pewnie tak, lecz przybędą one, ci do głowy potem. Na razie możesz jednak okazać jej, że to chwytasz, że wszystko może być jak kiedyś, oczywiście, jeśli ty tego chciałbyś. Może po prostu przybierzesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już nieciekawą sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:36
Tagi: kobieta, Mężczyźni, sukienka, Mała czarna, interesować się, ojca