Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Płeć piękna i facet – dwa nie podobne do siebie światy

Faceci są z planety Mars, Panie z planety Wenus, tę przecież prostą myślą można podsumować wspólne kontakty między płcią męską i damską.
Nieważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie potrafimy dojść do zgody, zawsze zostaje jakaś kość niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego myślenia. Skoro tak trudno nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch odmiennych światów.
Para nad morzem
Napisał: Stephen McCulloch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładów na to jest mnóstwo. Mężczyzna nigdy na przykład nie zrozumie uwielbienia kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi normalny gość? Calutką szafę ubrań, w każdy dzień kolejny zestaw, ale w pojęciu kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co musi mieć. Z drugiej strony, kobieta, która wraca uradowana z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu mężowi.

Zdobyła wreszcie tą piękną sukienkę kopertową, jaką pragnęła zdobyć od
Para idąca brzegiem morza
Napisał: Photographer Sergy
Na podstawie: http://www.flickr.com
dawna, niestety sukienka koszulowa była za droga, lecz rozważy jej kupno (ładna sukienka koszulowa). Zamiast tego postanowiła zainwestować w dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie letnie sukienki, ponieważ w końcu zrobiło się (sukienka letnia size plus). Niby przytakujesz, każde jej słowo jest dla ciebie zrozumiałe, ale to tylko złudzenie, gdyż ciągle myślisz, po co jej te nowe kreacje? Wiadomo, pragniesz, żeby ładnie wyglądała, ale posiada już tak dużo tych ubrań, że aż głowa boli.

Okoliczność w drugą stronę. Ona nie jest zdolna zrozumieć twojej fascynacji piłką nożną. Normalnie, dla niej to kilkunastu podnieconych gości zebrało się w jednym miejscu, ażeby pobiegać za piłką. Normalnie, nie do zrozumienia, a co ją najbardziej wkurza, że ci faceci zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś podrzędnej knajpy.

Fukają na siebie, najeżdżają, kopią się po nogach tak, jakby pragnęli się nawzajem pozabijać, normalna głupota. Ciebie wkurza to, że nie możesz ją namówić, ażeby poszła na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie powiedziała, że wychodzi, bo od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. pozostają ci znajomi i zabawy pomeczowe, jakich też oczywiście nie toleruje. A rano, gdy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe stroje jakby tobie na złość. No i jak tu się porozumieć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:36
Tagi: kobiety, Mężczyźni, zakupy, sukienki, zakupach