Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wymyśl łazienkę z Twoich snów, zakosztuj szczypty luksusu

Każdy z nas od czasu do czasu ma chęć na odrobinkę zbytku. Zaspokajamy ją na w rozmaity sposób. A to dzięki czekoladkom, a to jedwabnemu szalowi, albo nowiutkiej bluzce. Niewątpliwie firmy perfumeryjne przodują w tym względzie.
łazienka
Napisał: Saint-Gobain Glass
Na podstawie: Saint-Gobain Glass
Bywa jednak, że chcemy luksusu i relaksu. I tu wyjściem jest łazienka. Ci którzy mają sporo miejsca w na łazienkę, mogą urzeczywistnić marzenie o "powrocie" do Starożytności (dokładniej Cesarstwa Rzymskiego). Spokojne, nie mam na myśli budowy łaźni. Choć ten projekt wydaje się kuszący. Jednak wystarczy szezlong, który to pozwoli nam po kąpieli (lub też przed nią) troszkę wypocząć. Oczywiście wanna w tak urządzonej łazience powinna być odpowiednia. Najlepiej gdyby umieszczona była na nóżkach przypominających lwie łapy. Wanna jednakże to zbyt mało. Rzadko obecnie możemy dysponować łaziebnym, który dźwigałby cebry wypełnione wodą z pobliskiego jeziora.
Na szczęście współcześnie starczy zamontować baterię wannową i zwolnieni jesteśmy z problemu poszukiwania pracownika do noszenia kubłów wypełnionych wodą. Jednakże nie zwalnia to nas z poświęcenia odrobiny skupienia przy wyborze nowej armatury łazienkowej. Wyjściem dla zaradnych jest zakupienie zestawu baterii łazienkowych. Zakup takiego zestawu daje nam pewność, iż wszystkie baterie wannowo-prysznicowe czy też baterie umywalkowe będą w podobnym stylu i zwykle za mniejszą cenę niż gdybyśmy kupowali te akcesoria osobno. Teraz już zostaje dołożyć tylko kilka drobiazgów jak na przykład świeczki i delikatny zapach kadzidełka i za drzwiami naszej łazienki można poczuć się jak Konsul Świętego Cesarstwa Rzymskiego lub też jego żona - porównaj zestawy oryginalnych baterii!

łazienka
Napisał: Villa Glass Studio
Na podstawie: Villa Glass Studio
Na tego rodzaju wycieczki do przeszłości pozwolić sobie możemy jednakże w niedzielę lub w święta. Dnia powszedniego musimy być praktyczni. I tu z pomocą przychodzą nam baterie wannowo – prysznicowe, które dawno już przestały być krzyżówką kranu i konewki. Teraz w sklepach możemy nabyć wielką rzeszę
wspomnianych baterii, również podświetlanych albo też z opcją hydromasażu. Można nawet dostać prysznic z systemem nagłaśniającym, który pozwoli nam słuchać ulubionego radia w trakcie porannej toalety.

Oto powiew dzisiejszego luksusu!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:24
Tagi: projekt, łazienka, czas, akcesoria, świece, zakup, człowiek, zestaw