Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Urządzamy mieszkanie. Parę pomocnych rad

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to pasuje. Najważniejsze to posiadać mieszkanie z klimatem. Co to oznacza? Rzecz jasna, dla każdej osoby to coś innego, ale najważniejszy jest własny pomysł, własna kreatywna pomysłowość, to tak naprawdę klucz do własnego, oryginalnego stylu.
Taka prawda, że, w domu urządzonym przez nas samych będziemy czuć się najbardziej komfortowo. Ze swojej strony powinniśmy tylko zaproponować parę rozwiązań, jakie możesz wprowadzić we własnym mieszkaniu.Pamiętaj, lampy rządzą. Ale takie klimatyczne w stylu art deco. Wnoszą one niezwykły klimat do
Wystrój pokoju
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
każdego wnętrza. optymalnie skomponowane lampy będą nie jedynie dodatkiem, nie uzupełnieniem wnętrza, będą one centralnym punktem, centrum twojego mieszkaniowego świata. Perfekcyjnym tego dopełnieniem będą świeczki umiejscowione w świecznikach (więcej o świeczkach i świecznikach jest tu: ozdobny świecznik). W ogóle świeczki i świeczniki (świeczki i świeczniki do Twojego domu), nawet bez obecności lamp wprowadzą coś niezwykłego i unikalnego do każdego wnętrza. Jeśli możesz to w ogóle zrezygnuj z głównego światła, które często niweczy cały nastrój. Jeśli preferujesz klimat to świeczki i lampy o to zadbają.

Meble kuchenne
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pamiętaj, żeby nie pozostawić pustych ścian. Nic tak nie dodaje charakteru jak ciekawe obrazy. W zależności od tego, co lubisz, czy wolisz styl klasyczny, czyli dzieła najbardziej znanych mistrzów, czy jednak wolisz bardziej coś w klimacie nowoczesnym, musisz powiesić kilka obrazów.

W każdym mieszkaniu odnajdują się też kwiatki. Tak, tak, lekceważona przez wielu roślinność istotnie wzbogaca każde wnętrze, dodaje charakteru, pobudza wnętrze. Nie musisz kupować kilkunastu kwiatów, aby podkreślić jak lubisz posiadać je w domu, bardziej ma znaczenie właściwa kompozycja i rozłożenie ich tam, gdzie najlepiej będą wyglądać.

Doskonałym motywem będą również proste półki z książkami. Zawsze wyglądają porządnie, z jednej strony porządkują wnętrze, z innej wnoszą ożywienie do wnętrza. Nie do końca wiadomo, dlaczego tak się dzieje, lecz pokój z książkami jest o wiele atrakcyjniejszy niż pokój bez ich obecności. Może jest to fascynacja osoby, która uwielbia książki i nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania, może i tak, ale wielu projektantów zgadza się z tą opinią i poleca te właśnie rozwiązania.

Starajmy się zastosować do tego typu wskazówek. Są one jedynie wprowadzeniem, istnieje wiele innych ciekawych rozwiązań, jakie można zastosować w swoim mieszkaniu. Pamiętajmy jednakowoż, iż czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby w naszym domu zrobiło się bardzo klimatycznie i przytulnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:26
Tagi: dom, mieszkanie, pokój, wnętrze, styl, klucz, pomieszczenie, światła