Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Jakim sposobem wybrać odzież dla pana?

W jaki sposób dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Dobrze zawsze przed zakupem zrobić wstępną wybór najbardziej istotnych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

mężczyzna w koszuli
Napisał: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo w kwestii zakupu kurtki (Kurtki męskie Ramoneski od Ceneo) zależy tutaj od personalnych pragnień,jak i od gustu klienta. Z powodu coraz zimniejszych temperatur doskonałym pomysłem jest rozważenie kupna ciepłej odzieży.

Oddzielny temat to skarpetki męskie (skarpety męskie marki Puma w portalu ceneo.pl). Jeśli na co dzień nie paradujemy w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, musi być powiązana do koloru spodni.

Jesteśmy zobowiązani zatem porzucić groteskowe pomysły wkładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zabronione jest również - https://dywanywanda.pl/30-dywany-mango - łączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to również odpowiednie dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również (poznaj więcej) dużo mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest swoistą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:34
Tagi: odzież, garderoba, skarpety