Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Wystrój wnętrz i porady

Wbrew pozorom, urządzenie wnętrza domu, czy mieszkania nie jest bardzo drogie. Dobór kolorystyki ścian, mebli, podłóg i dodatków powinien być mądry i przemyślany. W konsekwencji nie musimy zlecać tego zadania firmie, która zajmuje się aranżacją wnętrz- nikt obcy nie zna nas tak dobrze jak my sami :).

fotel wiszący
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Skoro wybudowaliśmy dom, znajduje się on w stanie zamkniętym, lub przeprowadzamy się do nowego mieszkania podstawowym krokiem powinno być rozeznanie w rzeczach, które już posiadamy. Wyzbycie się wszystkiego i zaczynanie od nowa to istne samobójstwo i ponoszenie dużych kosztów- na pewno jest coś co chcemy mieć. Zdobiony kredens z witrażowymi witrynkami po babci może się stać natchnieniem do aranżacji w nowym wnętrzu (nawet w bardzo nowoczesnym pokoju można go odpowiednio zaprezentować, np. w roli eksponatu, rzeźby, jako element prowokacyjny).

Podstawowa aranżacja podłogi, podstawowa kolorystyka ścian, fototapety jest możliwa do podglądu przy skorzystaniu z właściwych programów komputerowych. Ich atutem jest bardzo prosty interfejs. Dzięki takim pomocnym narzędziom łatwo sprawdzić, czy wymarzona kuchnia ma prawo bytu w Twoich czterech ścianach. Można też podglądnąć jak wyglądają panele łazienkowe i czy nie lepiej wybrać inne pokrycie. Możesz też sprawdzić, czy upatrzona przez Ciebie lodówka (kliknij) będzie pasować wymiarowo i stylowo do kuchni.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:28:23
Tagi: dom, kolorystyka, kuchnia, aranżacja, kredens, fototapety, panele do łazienki