Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Puch jako jeden z najdoskonalszych tworów natury stosowany w produkcji kurtek puchowych.

Zimą najbardziej uwielbiamy takie trendy, które nie zmuszają do wyboru: być modnym i zziębniętym czy nie patrząc na projektantów, oddać się dyktatowi pogody? Puchowa kurtka to koncepcja owego zmartwienia. Stylów, fasonów i kolorów puchówek jest tyle, że odnajdzie się coś na każdy gust. W naszym mroźnym klimacie posiadanie chociaż jedynej kurtki puchowej to przymus.
kurtki puchowe
Napisał: Barely Noticed Stuttgart
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie wszyscy lubią jednakże wyglądać jak kosmonauci, temu też sieciówki prześcigają się w dobieraniu modeli "puchówek" do obowiązujących aktualnie wymogów. W ofercie wielu producentów odnaleźć możemy modele inspirowane militariami, zimowymi rysunkami a przede wszystkim futuryzmem.

Nadal możemy mówić, iż natura bywa najznakomitszym inicjatorem i kreatorem. Jednym z najwspanialszych jej dzieł jest z pewnością ptasie pióra, a również puch. Puch to zdecydowanie najdoskonalszy materiał chroniący przed mrozem, jaki jest na ziemskiej planecie. Posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne, jest niebywale lekki i bardzo pakowny. Ubranie wypełnione puchem z łatwością można złożyć, aby zajmowały bardzo mało miejsca w bagażu. Nim zdecydujemy się na nabycie kurtki puchowej musimy przedyskutować kilka spraw. Ważne jest to, aby kurtka była wymoszczona jak największą masą puchu, ale nie piórek, które nie posiadają właściwości grzewczych, a do tego ważą więcej niż puch. Puch zazwyczaj używany w ubraniach i śpiworach bywa mieszaniną puchu gęsiego i kaczego z drobnymi piórkami. Odwiedź witrynę i znajdź więcej informacji - popularne produktyNajwiększe właściwości grzewcze ma puch z gęsi, troszkę niższe puch kaczy, dlatego musimy zwrócić uwagę na pochodzenie puchu, który jest w artykule przez nas doglądanym. Puch nawet kiedy jest mokry, nie gubi swoich cech ocieplających, ale może wydzielać nieładny zapach. Twórcy odzieży turystycznej stosują różnego rodzaju wypełnienia sztuczne, które naśladują właściwości puchu. Materiały te mają więcej cech grzewczych aniżeli powszechnie poliester, który znajdziemy w większości tańszych wyrobów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-12 12:31:13
Tagi: militaria, śpiwór, Puch, odzież turystyczna