Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

urządzenie łazienkowe masujące

Dobór wanny uzależniony bywa w zasadzie od powierzchni którą posiadamy do dyspozycji, co za tym idzie systemem funkcjonalnym toalety, a również indywidualnym gustem użytkownika. Do mniejszych wnętrz najlepsze okażą się klasyczne modele, o właściwie dopasowanym kształcie i formatów. Sprawdzą się też wanny z hydromasażem narożne z parawanem zezwalającym na scalanie radości kąpieli, oraz prysznica.

Wanna z hydromasażem
Napisał: PR Solutions
Na podstawie: PR Solutions
Dobrze dopasowana wanna jest nie tylko istotnym elementem łazienki, przydającym jej charakteru, lecz staje się również wymarzonym punktem relaksu podczas uspokajającej kąpieli. Propozycja sklepów daje pełną paletę wariantów wanien i umożliwia wielorakie aranżacje pomieszczenia.Minimalizm formy, troskliwość o najdrobniejszy detal, nowoczesny wygląd, a przede wszystkim zabezpieczenie eksploatacji. Najlepszej jakości wanny z hydromasażem stworzone są z przeróżnych materiałów o nadzwyczajnych cechach zarówno w materii bezpieczeństwa jak i luksusu użytkowania. Śmiałe linie i oryginalne struktury czynią, że wanny z hydromasażem (polecana strona) nienagannie wbudują się w jakąkolwiek, zarówno nowoczesną jak i klasyczną przestrzeń.

Wanna Kaldewei CLASSIC DUO OVAL WIDE z obudową
Napisał: Kaldewei
Na podstawie: Kaldewei
Wanny z hydromasażem absolutnie sprawdzą się jako przedmiot relaksujący. Po uciążliwym, zabieganym dniu, kąpiel w takiej wannie pozwoli się wyciszyć i nabrać energii na najbliższy trudny dzień. System hydromasażu, to znakomity masaż całego organizmu. Pomaga podtrzymać dobrą kondycję fizyczną. Nurt milionów bąbelków polepsza natlenienie krwi, a wyczerpana karnacja odzyskuje blask. Po takiej kąpieli każdy poczuje się jak po wyjściu ze Spa.

Producenci, troszcząc się o ekspozycję swoich wyrobów, nie zapominają także o ich ergonomiczności. Przykładem owego są wanny z hydromasażem mające półki, które gwarantują swobodne i pewne używanie jej również osobnikom o ograniczonej sprawności motorycznej.

Wanny z hydromasażem odróżnia nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale też nietypowe kształty i rozmiary. Płaskie dysze wykorzystywane w układach hydromasażu, umożliwią estetyczny wizerunek wanny i wyjątkowy komfort kąpieli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-14 14:33:12
Tagi: łazienka, SPA, kąpiel