Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Chcesz zatrzymać gotówkę w kieszeni? Zmień żarówki w mieszkaniu na ledowe!

Każdy człowiek poszukuje sposobu, żeby zaoszczędzić nieco pieniędzy. Czasem okazuje się, że jest to prostsze, niż zdaje się na pierwszy rzut oka, a oszczędne rozwiązania bywają bardzo blisko.
Przykładem może stać się zwyczajna żarówka, która wymieniona na wersję ledową pozwala zachować znaczną sumę. Uważa się, że zamiana żarówek jest inwestycją rentowną, która zwraca się w wyjątkowo krótkim czasie.

Żarówka konieczna jest wszędzie
link
Napisał: Paul Pitman
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie można zanegować, że żarówka służy człowiekowi w każdej chwili. We wszystkich pomieszczeniach, jakie się użytkuje, konieczna jest żarówka, która połączona z prądem tworzy światło oraz generuje dogodne warunki do wykonywania codziennych obowiązków. Warto jednak podkreślić, że każda żarówka połączona z prądem oznacza następne koszty, które rosną wraz z ilością używanych żarówek. Z tego powodu należy temu produktowi poświęcić dużo uwagi, żeby wiedzieć, jak wybierać żarówki, żeby zaoszczędzić.Jakie żarówki są popularne?

Światło
Napisał: Vassilis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przez wiele lat najpowszechniejszym rodzajem żarówek okazywały się żarówki żarowe. Ich mocną stroną była w miarę niewysoka cena, ale przedmiot ten okazywał się szczególnie nietrwały. W ostatnich latach podniosła się renoma żarówek ledowych, które funkcjonują w oparciu o diodę elektroluminescencyjną. Żarówki ledowe zyskały popularność wybitną trwałością i niskimi kosztami eksploatacji. Uważa się także, iż lampy ledowe odznaczają się szerszym zakresem napięć roboczych. Ich wadą jest tymczasem dosyć duża cena w stosunku do produktu żarowego. Fachowcy jednak zaznaczają, że opłaca się zainwestować i zamienić żarówki na ledowe, ponieważ dysproporcja pomiędzy kosztem wspomnianych typów żarówek zwraca się wyjątkowo szybko w charakterze mniejszych kosztów użytkowania.

Żarówki ledowe nabyć można w różnorakich rozmiarach

Żarówki ledowe nabyć można w każdym punkcie z artykułami elektrycznymi, jak również w marketach budowlanych i supermarketach. Spotkać można tam zarówno żarówki led e27 (żarówki ledowe e27 na softled.pl), czyli produkt z dużym gwintem, jak i e14 przeznaczony głównie do lampek nocnych lub lamp naściennych. Cena żarówek ledowych stopniowo maleje, upolować można także liczne okazje na tego rodzaju świetlówki, więc należy wziąć pod uwagę wymianę normalnych żarówek na energooszczędne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-16 10:37:14
Tagi: świetlówki, żarówki, koszty