Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

I nie wódź na pokuszenie – czyli sexowna bielizna dla kobiet

Piękna kobieta to nie tylko kobieta dbająca o siebie, ale także stosownie ubrana. I nie idzie w tym wypadku jedyni o ubiór na co dzień, ale także odpowiednio dopasowaną bieliznę. Sporo pań nie uświadamia sobie, jakie bielizna – w szczególności sexi bielizna – może zdziałać cuda. Nieważne czy posiadamy idealną figurę, czy pozostawia ona wiele do życzenia - sexowna bielizna na niejednej kobiecie prezentuje się oszałamiająco i sprawia, że czuje się ona piękna.
Seksi bielizna (sexowna kobieca bielizna) odznacza się kilkoma cechami. Przede wszystkim jest
Kobieta w bieli
Napisał: Jorge Mejía peralta
Na podstawie: http://www.flickr.com
idealnie dopasowana – to znaczy doskonale układa się na ciele, nic niepotrzebnie nie wisi i nie odstaje. Równocześnie tego typu bielizna (zajrzyj koniecznie) ma zwracać uwagę na kobiece walory, a kamuflować wszelkie
Pozująca kobieta
Napisał: Jorge Mejía peralta
Na podstawie: http://www.flickr.com
niedociągnięcia. Inną kwestią jest tkanina z jakiej wyprodukowany jest tego rodzaju strój – na pewno nieodzowne są w tym celu koronki - im ich więcej, tym lepiej. Dzięki nim bielizna wygląda na bardziej zwiewną i delikatną, przede wszystkim jednak jest niezwykle kobieca.

Rzecz jasna tego rodzaju strój idealnie wygląda też wtedy, gdy jest wyprodukowany z tego gatunku tkaniny jak jedwab czy satyna. Istotne jest przy tym, aby przyciągał uwagę, czyli był nie tylko odpowiednio skrojony, ale również ozdobiony. Wreszcie ważną sprawą jest także kolorystyka. Piękna, uwodzicielska bielizna – szczególnie bielizna erotyczna damska (kobieca bielizna (sprawdź informacje na stronie)) – to dominacja czerwieni oraz klasycznej czerni. W tych kolorach każda kobieta wygląda niezwykle uwodzicielsko i atrakcyjnie.Nowoczesna bielizna kobieca jest dość różnorodna – kobiety mogą wybierać już nie tylko standardowe majteczki i biustonosz, ale także bardziej seksowne stringi i boskie gorsety. Hitem jest także bielizna modelująca sylwetkę, dzięki której można zmniejszyć wystający nieco brzuszek lub podnieść biust. Tego rodzaju rozwiązanie winno stanowić uzupełnienie standardowego stroju zwłaszcza wtedy, kiedy zamierzamy przy jego pomocy podkreślić naszą sylwetkę. Bielizna, szczególnie latem jest bardzo widoczna spod cienkich zwiewnych topów czy spódnic, stąd też kobiety powinny postarać się, by nie psuła pożądanego efektu. Wystarczy zakupić uwodzicielskie staniki i podwiązki, a każdy mężczyzna nie będzie mógł oderwać od nas wzroku. My zaś będziemy czuły się olśniewające i piękne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:23
Tagi: bielizna, kobiety, satyna, niedoskonałości, staniki, gorsety, piersi, ubiór