Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Modni panowie

Nie tylko panie uwielbiają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są znacznie lepiej zaopatrzone niż ich partnerek. Mężczyźni, podobnie jak i panie bardzo o dbają o swój wizerunek. Manicure, cykliczne zmiany uczesania u fryzjera a także w siłowni zwieńczają doskonale dobrane do stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?
Moda męska
Na podstawie: http://pixabay.com
Tak czy inaczej istnieją i prężnie funkcjonują mieszkania (strona tutaj) mody męskiej. Moda męska jest również pokazywana na wybiegach, ale nierzadko akurat tam prezentowane są ubiory dość nietypowe i niefunkcjonalne. Moda męska jest tematem rozległym i ciekawym.Zaskakujące, lecz prawdziwe. Nowe trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej tu).

Okres lata jest charakterystycznym czasem, kiedy to jest konieczność ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety wówczas wybierają sukienki i spódnice. Mężczyźni natomiast preferują szorty. Często jednak panowie nie dają się przekonać do zainwestowania w sandały i w okresie letnim chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tu: źródło). Tymczasem jest to bardzo niekorzystne dla stóp i może być powodem odparzeń przy upałach. Natomiast męski strój elegancki nie w każdej sytuacji zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zestaw jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach królowały subtelne kraty i szarości. Stroje zaprezentowane na modelach odbiegały od znanych kształtów oraz standardowych proporcji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:22
Tagi: moda, manicure, garnitury, fitness