Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Moda męska

Mężczyźni także stoją przed dylematem, co na siebie włożyć. Może ich rozmyślania nie są tak długotrwałe jak u pań, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym przede wszystkim rozmyślają mężczyźni, jeśli chodzi o ubiór? Czy zimno czy ciepło, jakie ubranie najlepsze na daną porę roku, czy to rzeczywiście do siebie pasuje. Wbrew pozorom, panom też zależy na dopasowanym i świetnym ubraniu. Poniżej publikujemy kilka wskazówek, które mogą ułatwić życie.

mężczyźni rozmawiający na ulicy
Napisał: zenjazzygeek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z powodu coraz zimniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie nabycia ciepłej odzieży, np. kurtki przejściowej (przykłady zobaczysz tu: http://www.ceneo.pl/Kurtki_meskie/Rodzaj:Kurtki_przejsciowe.htm). W nowym tysiącleciu należy za każdym razem zaopatrzyć się w wytworny strój, który pozwoli dobrze się poczuć, a również zjednać szacunek wielu ludzi. W natłoku przebogatych ofert kupno najlepszych produktów, nie jest nigdy kwestią łatwą. Wraz z jesienią sklepy posiadają nadzwyczajnie szeroki wybór tak potrzebnych elementów garderoby, jak ciepłe płaszcze damskie, eleganckie bluzki oraz gustowne buty.

Oprócz szykownego okrycia wierzchniego istotną kwestią jest nabycie właściwego obuwia, także sportowego. Podczas jesiennej pluchy czy mroźnej zimy trudno bowiem biegać w letnich tenisówkach. Z tego powodu świetnym pomysłem będzie zakupienie wyłącznie światowych produktów obuwniczych i tych cenionych przez grono użytkowników. Niesamowicie ważne jest, aby takie buty były uszyte starannie i były użyteczne, a jednocześnie cieszyły oko. Dlatego razem ze zbliżającą się jesienią doskonałym pomysłem jest nabycie butów renomowanej marki CCC. Wybierają je zazwyczaj osoby prywatne i amatorzy sportów bądź rozpoznawani sportowcy.

Podobnie ma się sprawa z bluzami męskim, które czasem sprawiać mogą olbrzymi problem nie tylko mężczyznom, ale też kobietom. Jak więc sprawnie poruszać się w ich wielkich ilościach? I tu pomóc mogą przecież internauci. Bluzy męskie (ceneo.pl) bywają czasem kwestią kłopotliwą. Jaką wybrać, jaki kolor powinna mieć? Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji co do nabycia takich bluz pochłania w nowym tysiącleciu potrzebny czas. Można zaoszczędzić sobie stresu (zwłaszcza, jeśli nie przepada się za zakupami) i zawczasu przejrzeć internetowe katalogi koszul. Najlepiej nie zwlekać nigdy zbyt dużo i zaczerpnąć garści ważnych uwag, co do danych typów i rodzajów bluzek. Poza bluzami męskimi dobrze zainteresować się także damskimi ubraniami, idealnymi przykładowo na prezent.

Można stwierdzić, że panowie generalnie przywiązują mniejszą wagę do wyglądu bielizny niż kobiety. Bielizna dla panów nie ma zresztą niepotrzebnych ozdób i najczęściej najlepiej jest, jeżeli uszyta jest z miękkiej bawełnianej tkaniny. Obecnie zdecydowana większość mężczyzn wybiera bokserki, podczas gdy jeszcze kilka lat temu zdecydowanie prym wiodły slipy. Specyficzną częścią męskiej bielizny są kalesony. Jest to niewątpliwie niezwykle potrzebny element, zwłaszcza w czasie dużych mrozów, kiedy chroni przed zimnem. Panowie noszą je pod spodniami, tak samo jak kobiety rajstopy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:22
Tagi: jesień, bielizna, buty, bluzki, spodnie, bluzy, kalesony