Dla miłośników pięknych wnętrz I miłośników sztuki

Inspiracje

Strony:

Dla dociekliwych

Video:

Nasi projektanci radzą:

Ogromny dobór firanek do własnego domu

Gotowe firanki to rozwiązanie uniwersalne, sprawdzające się w pomieszczeniach zaopatrzonych w typowe, nie odróżniające się pod względem rozmiaru okna. Firanki gotowe to ogromny dobór nie wyłącznie pod względem wielkości, lecz pełna paleta przeróżnych wzorków, która zadowoli najbardziej wymagających mieszkańców.


Firanki – trzy grzechy główne
Napisał: FRANC GARDINER
Na podstawie: FRANC GARDINER
Ponadczasowe, klasyczne, które staną się dodatkiem każdego wnętrza niezależnie od rządzącego w nim wystroju. Możliwe do dobrania w taki sposób, by poprawiały aranżację, lub nadawały pomieszczeniu oryginalnego, nietypowego wymiaru. Jednoczęściowe jak i wieloczęściowe, z dekoracjami, lub zupełnie proste.

Gotowe firanki http://alena-firany.pl/firany-zas/pokoj-dzienny-i-sypialnia/dzienny-sypialnia-firanki-gotowe.html wykończone opaską marszczącą, łagodne i lekkie, choć wciąż wymowne, obszyte lamówką, lub gipiurą.
Najnowocześniejsze i minimalistyczne, lecz i te obficie upiększane. Firanki gotowe, to tak obszerny wybór, aby wszelki właściciel domu bądź mieszkania, mógł wyłowić firankę wpasowującą się zarówno w charakter wnętrza jak i odpowiadającą osobistym preferencjom w stosunku do aranżacji i finalnego rezultatu wizualnego.

Aranżacja pomieszczeń pozostawia na chwilę aktualną tak duże pole do popisu, iż trudno byłoby odszukać dwa tak samo wyposażone wnętrza. I chodzi tu nie jedynie o wyposażenie w meble, lecz i każdego rodzaju dodatki, które są w stanie wydobyć urok i zaznaczyć już utworzone. Dużo możliwości dostarczają firany na metry. Jest możliwość samemu zaprojektować nowoczesną dekorację, jaka sprawdzi się w romantycznych, lub także eleganckich wnętrzach.

krótkie firanki w kuchni
Napisał: M I T C H Ǝ L L
Na podstawie: http://www.flickr.com
W przeróżnych kolorach do wyboru, poza tym z możliwością wykorzystania ciekawych elementów do ich upięcia dostarczających jeszcze lepszy i w wyższym stopniu unikalny rezultat wizualny.
Zarówno firanki gotowe, jak i firanki na metry, wyróżniają się dokładnym wykończeniem i znakomitą jakością. Duża gama wzorów i fasonów upraszcza wybór firanki, która będzie idealnie komponować się z wystrojem mieszkania. Sprawdzają się w jakimkolwiek wydaniu i w każdym pomieszczeniu.


Różnorodna paleta barw firan na metry, także do wyboru gładkie, bądź z przyjemnymi deseniami, ale też ciężkie z gipiury, umożliwiają ich dostosowanie zarówno do współczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-20 14:42:22
Tagi: dekoracja, mieszkania, meble